Zálohování - snad samozřejmost. Lehká retardace nadávajících...

Teda velice velice se divím, že lidé, kteří se zabývají počítači a tvorbou webových stránek si svá data pravidelně nezálohují. Myslím, že to je samozřejmost a ti, kteří na to kašlou nemají právo nadávat lidem, kteří jim poskytují služby zdarma. Nejsem profík v tomto oboru, ale vypalovačku může mít dnes už každý, ale i celkem slušně obsahlý web se snadno zazálohuje na pár disket! Mám dvoje stránky - jedny s doménou druhého řádu a tudíž placené a jsem spokojený. Druhé má manželka u WZ a kromě jednoho baneru na prvni strance není náše prezentace ničím omezena - takže také spokojenost. Že je výpadek nás mrzí, ale svět se kvůli tomu nezboří. Je vidět, že ti kteří tady zhusta nadávají jsou lehce retardovaní, jako moji pacienti z psychiatrického oddělení. Zájemcům pošlu doporučení na vyšetření či rovnou nějaké uklidňující léky. Mějte se fajn a klídek. Aleš
Naprosto souhlasím s Alešem. Je to jejich blbost, že si nic nezálohovali.
Já jsem začátečník ve tvorbě www stránek,ale nikdy by mě nenapadlo si něco nezálohovat,vždyt to nic nestojí a je to strašně jednoduché,nic na tom není a ten kdo si svá data nezálohoval,tak ať se tady nerozčiluje nad administratorem,ale sám nad sebou.Vždyt zde máte webhosting zadarmo a to by jste ještě chtěly aby Vám to zálohoval někdo jinej.To snad ne.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEROZČILUJTE SE NAD VLASTNÍ BLBOSTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak,tak.