ODOBRANIE REKLAMY

PROSIM ADMINA O ODOBRANIE REKLAMY ZO STRÁNKY WWW.W4UM.WZ.CZ
A ANO SOM SI VEDOMí ZE MY UBERIETE AJ 50MB PRIESTORU....
VOPRED DAKUJEM...
no, jelikoz nemas zobrazenou listu, tak ti smazou reklamu, od stavajicich 50mb odectou 50mb, takze budes na nule. a to ti bude k cemu?
ty si myslis ze ti tu reklamu dajú preč? ak chceš stránku bez reklamy tak si zaplať domenu a hhosting alebo si urob stránku ZADARMO na www.freehostia.com
No teraz mi to mozes odobrat tusim ze som si aktivoval tu listu a mam tam teraz 100 Mb priestoru....
su aj lepsie hosty
"su aj lepsie hosty" jsou i lepší uživatelé ...
... což takhle kdyby sis pro příště pročetl podmínky používání a hlavně, prohlédl fóra, je tady na to totiž jedno spešl vlákno, kde se o to moderátor stará!

Jo a ještě něco: nadpisy velkým písmem by jsi mohl vynechat, nejsme ani blbý, ani slepí. Dík
2shae (health.kvalitne.cz)
"su aj lepsie hosty"

Ano? Ktere?
Priklad:
- ic.cz : reklamu si tam vpisuje samo, reklama je nevalidni, vpisuje ji javascriptem, mimo body a musis cekat, az se zobrazi.
Tady si nastavis reklamu do iframe a iframe se nacita nezavisle na hlavni strance
- hostuju.cz : podobne, ale o moc lepsi nez ic.cz , ma dost casto vypadky. Reklamu lze nastavit, dal jsem si ji do iframe a katasrofa, robot nezjistil na uvodni strance hostuju script a zrusil mi hosting
- mujweb.cz : podobne ic.cz

Jako, kdyz vis lepsi, sem s nim?

Jako, dobre se tu resi reklama,
jsou vypadky, ale brzo to funguje,
nejsou problemy s pravy adresaru a souboru (treba na hostuju.cz jsem musel rucne pro kazdy soubor a adresar a podadresar nastavovat prava)
SQL funguje tez dobre, ikdyz 5M je dost malo.
Spam maily je nastesti omezen, takze hosting nezkolabuje na spamovacich.
Zatím jsem měl zkušenost pouze se dvěma druhy lepších hostingů. Ten první druh jsou placené hostingy. A ten druhý je hostování u sebe/kamaráda/příbuzného/někoho, kdo má server.

Na zobrazení statických stránek nebo pokusy s php a mysql wz.cz staci bohate. S listou se sem dá umístnit i pár fotek ve vyšším rozlišení.