Problém s kódováním

mam takovej menší problém... mam načtenej index všechno v pohodě.. ALE.. když si stranku otevřu ( niggatrida.wz.cz ) tak se mi všchny znaky ve kterejch je háček nebo čárka zobrazej jako � ... nevíte čim to může bejt? prosím poradit je to důležitý. jestli tam někdo budete koukat tak si prosím nechte komentáře typu.. "ta stránka je ubohá" a podobně ... teprve s tim začínam a dal sem to tam spíš abych viděl jesli se to bude zobrazovat v pohodě (a udělal sem dobře).. prosím poraďte čím to je a jak to napravit
faq.webzdarma.cz
dik za radu.... nebo spis vycitku :-D... kazdopadne mi to pomohlo :-D
<HTML>A příště vymysli lepší název tématu, zkus si přečíst třeba http://stare.cz/otazky.</HTML>
no tak se omlouvám ale když sem viděl starší témata typu "prosím o pomoc. Důležité rychle.." a "potřebuji pomoct" tak mi to přišlo normální.. ale tak se ještě jednou omlouvám
a taky mi příde, že moje otázka není až tak stupidní jako kdž se někdo zeptá třeba "píše mi to že chybí index.html co mam dělat" řek bych že na to příde každej člověk s průměrnou inteligencí a takovejch příspěvků je tam víc. moje otázka se týkala problému, o kterym sem neměl ani potuchy (protože sem úplnej začátečník) a u kterýho se mi nevypsala žásná chybová hláška která by mi mohla pomoct.. nicméně souhlasím, ze sem měl nejdřiv kouknout od FAQ
<HTML>;-) s otázkou žádný problém není, problém z ní jasně vyplývá. Ale dalo se jako název napsat třeba "Místo znaků s diakritikou se zobrazují divné znaky", například. Rozhodně je to lepší než "Pomoc" a spousta lidí už dopředu bude vědět, co odpovědět :-)</HTML>