Podporuju Míru!!!

Protoze pak ma clovek dobrej pocit a nemusi se bat, ale za ty prachy to nestoji, takze je lepsi si to cracknout :-)
Ja mam spis lepsi pocit ze ze me nemaj firmy prachy např. Macromedia :-)))
Zbytecne podlejzani .... a sama neumi podat svuj nazor stejne....
!SWED! Estli se ti tohle forum nelibi, tak sem NEPIS a di do PRDELE!!!
Johny Mno kdyz maj prachy, tak zas muzou udelat novou lepsi verzi, ale ty maj stejne od lidi, co to platej, takze tak, jak to je je to nejlepsi, protoze stejne za ty ceny si to koupi jenom ten, kdo musi.... Ale stejne, at zije LINUX a OPENSOURCE!!! Tam se crackovat nemusi....
Taky bych bez cracku nehodil ani ranu. Ale snazim se vyhledavat freewary (ale ne za kazdou cenu).
JA si stahuju, to co se mi libi a kdyz je to dobry, tak si to cracknu....
Jasny... ja kdyz prave neco chci, a ve verzi Freeware to neni nebo ne tak dobry (abych podporil autora freewaru) tak jdu do shareware / trial a crack. Jsme chudi cesi... :-)
blacky A stejne nas za to nikdo stihat nebude, tak proc si to necracknout :-)
Je to tak. A nejen, ze priste budou chytrejsi ale nakonec i ty nove stranky budou urcite i mnohem hezci:-)) Asi se najde par tech kteri skutecne neuveritelnou shodou nahod mohli o data prijit. Je mi jich uprimne lito ale neda se s tim nic delat a urcite nelze svadet vinu na wz. V techto diskusich uz beztak bylo vse receno. Asi se tu pretrasaji porad dokolo stejna temata. Misto toho uz by Ti co nemaji zazalohovano mohli mit kus prace na novem webu za sebou:-) Tak nevahejte, nenadavejte, nehledejte proc to potkalo zrovna Vas a dejte se do toho!!! P.
Naprosto souhlasim!
jojo je to sice zlo, ale plne souhlasim s tim ze ty ubozaci co pouze vulgarne nadavaj jsou uplne bezceny. setrvavam ve stavu letargie a cekam jak to dopadne. drzim palce. nam i adminovy.
Čauky lidi...všechny zdravim a doufám, že obnova dat se podaří. Věřím, že Míra dělá co může. Měl jsem tady stránky školy a fakt doufám, že budu mít i nadále...dělat stránky pokaždé na jiném počítači tak, že jeden kus je támhle na zavirovaném počítači a další kus je jinde...hmmm:o( A teď jenmom čekám až zase nějakej chytráček napíše že je to moje blbost a že jsem si měl stránky zálohovat...Vy jste opravdu inteligenti!!! Tydýti:o(
roj Mno tak to je opravdu blby, kdyz to mas takhle rozsekany....
Jelikož jsem v naší firmě administrator sítě, vím o čem mluvíš a plně s Tebou souhlasím.
To bylo na koho/co?
Tyyywe ty ses nam nak rozjela :o) Btw ja sem pro rozjeti serveru bez obnovy dat.... sem ten stastlivec ze mam vsechno pekne na disku :o) Jo a jaxi prosimte prisla na vyraz "DEBZOTI" ten je dost ujetej :o) Myslim ze kazdej kdo umi cist a precet si podminky (ja je teda necet ale to je muj problem) tak by mel vedet ze provozovatel neruci za pripadny problemy .... a kdo chce podporu at plati .... jasny jak facka ... Zdar a tymu wz GOOD LUCK :o)
no, nejsem nadsen, kord kdyz mi vcera odesel disk doma s veskerou moji zalohou .. ach jo. Mam jen stary na cd, to zas bude prace... a prispevky do fór si taky uz nikdy neprectu. Teda doufam ze se vam to podari obnovit chlapi.

Apropó, kdyz uz nejspis sosate data z disku, mam otazecku. Na disku se mi "slila" FATka s linuxovejma oddilama a nemuzu z toho nic dostat (diky win95grr) nevite cim to vysosnout?
Mno ja nefim, ja osobne pouzivam na veskery problemy s FS Partition magic, ale nefim, estli to s nim vyresis http://kickme.to/fosi tam je plna verze zadarmo....
jj, absolutni souhlas. Muzu vrele potvrdit, jelikoz mi pred tzydnem odesel disk a mel se na nem fsecky zalohy :-((
To je zajimavy, tenhle tejden uz odesel tolika lidem disk...
Dik za tip, ale ani ten to neumi vopravit. setsakrametská práce. uz si v zivote na svuj komp nepustim nic od M$. Mel sem asi stesti na disky, todle ji sice chyba softu, ale moje dva disky predtim byli IBM zrovna z vadny serie a voba vodesly, nastesti postupne, takze sem kopiroval zalohy z jednoho na druhej. ze ja vul se nepoucil a nezalohoval na CD. Za blbost se plati.

Ale lepsi prijit o data svoje nez o cizi :( Nezavidim adminum wz jejich postaveni.
A co se presne stalo? Este je nakej program, kterej umi z FAT/FAT32 filesystemu vytahnout i smazany data, ale to ti asi nepomuze....
no, mel sem nainstalovany mandrake 9 (10GB) a na druhym odilu winXP(10GB). Dalsi oddil ve FAT32 (20GB) sem pouzival na data (zalohu). Kvuli kompatibilite jednomu softu sem smazal winXP a nainstlil tam win95. cekal sem ze prevezmou zavadec linuxu a to pak opravim, jenze ty mrchy zahlasili neaky eror a po restartu se videl v dosu jen jeden velky oddil FAT32 ktery ma 30GB Proste oddily linuxu sou zapsany jako soucast FAT. Do tech volnejch 10GB sen nainstlil XP a mandrake 9 a zkousel sosat, ale nechce me tam pustit. Vim na kterych sektorech co zacina a presnou velikost, jen potrebuju soft, co to umi vysosnout. Partition Matic jen hlasi erory a pri prevodu nesmyslny cisla.
No, snad to z toho pochopis.
Jo z toho to chapu, mam taky Mandrake 9.0 a WoknaXP a snazil sem se tam nacpat este DOS6.22 a pri instalaci mi to reklo, ze se to umi nainstalovat jenom na prvni partition, tak sem na to sral... Urcite nakej takovej soft bude, zkus mrknout na downloads.com, tam sou dobry veci....