Podporuju Míru!!!

OK. dik. Mandrake forever :)
PS: asi taky začnu číst ty kecy co system píše místo OK,OK,OK, řach, data v pr.... :)
Yes, Mandrake forever! Mandrake is the best and most secure system I know!
Jo treba takovy to Reading filesystem [failed] , co? :-)
To neni od tebe moc hezky ;)
mam radsi: Keyboard not detected. Pres F1 to continue... :)
Jo to je dobry, nebo treba - Printer not found, please use paper and pen! , nebo Mouse is hungry, please insert cheese into drive Z:
Jo, to je OK!!! Ale největší džouk je stejně nápověda k Winkám ... :)
Hele znas winblows?
Bohuzel neznam, ale zni to velmi slibne! kde se to da sosnout? Nebo ze by to uz mela stará nainstalovany?
JA nefim, zkus si to nekde najit, je to parodie na windows :-)
No nápověda we windows je ve všech směrech nahovno, páč když už nějakej problém máte, tak tam zaučeně budou všechny krom toho vašeho, už to mám ozkoušené:-)))))
jinak všechny zdarwim
Ahoj :-) Sem ti trochu rozjel tuhle skupinu :-)
ja sem pochopil ze je to parodie, ale chtel sem tomu verit :))) Asi upgraduju starou na verzi winblows Mandrake :)))
mej se. razim z prace do prace. at klukum z wz ta obnova vyjde.
Jojo, tak cau.....
V tom s tebou souhlasím Lucy, těm lidem co hážou špínu na webzdarma bych vzkazal asi tohle: Jestli se vám to nelíbí tak si web natáhněte jinam ne? Taky mě to mrzí, protože tam budu muset natáhnout několik mega fotek a wallpaperů, ale i tak si myslím že webzdarma je pohodovej...Držím jmenovci palce při obnově...
mirek:jojo nejsou to nic jiného než hovada:-( ups co jsem to řekla :-o))))))))))
Lucy: Teď si tam jeden kokot s nickem "Voda" stěžuje že by mu měl admin nahradit vzniklou škodu.To snad nemyslí vážně?!?!To by mu měl jako poslat pětikilo a omluvný dopis..Vážený pane,moc se vám omlouváme za náš výpadek a následné zničení vašich dat, posílám vam 500kč jako projev ucty a hlubokou omluvu.....prostě kretén,kretén a nic než kretén...Haf domluvil jsem :-)
to:BeautyLucy......ja te snad miluji....ne, vazne, kazdicky tvuj prispevek ma smysl....ale uvaz, dle me jim nejde o nic jineho, nez jen o vysokou navstevnost v disk.prispevcich.........
Jo...jak si můžete vy debilové stěžovat!!
vždyť vám tady zadormo dával doteďka 50M místa
staral se o chod
vy ste si nauploadovali svoje blbosti
a ono mu to spadlo
tak nadávejte sobě, že nemáte zálohy!
nebo že to máte tak objemný!
ale ne člověku kterej vás pozval pod jednu střechu
a spadl mu dům!!
utřete si nos bulíci zamindrákovaný!
Muzu se zeptat, kdo si tady stezuje? Jedinej, kdo si stezuje si ty!
Nak sem nikdo nepise....
Pro Miruv team a Hansuv team - Sanzte se a at vam to vyjde, chapu, ze to neni tak snadny, ale to omezeni vas aspon zbavilo tech blbu, co na vas nadavali! Dobre jim tak!
2 Neználek: Jedna paní povídala.
Neznalek:nojo každý má milovat bližního svého:-o)))
4All:to se nějak rozrostlo těch podpor Míry, co? ^_^
BeutyLucy Si spocitej, kolik sem toho napsal ja :-)))

A musim este pochvalit Miru za to, ze nezverejnil presne o jakou chybu ani o jaky FS jde...
4the root:a proč? to mi moc nedochází, dneska jsem xtrémně natvrdlá z toho všeho učení