Podporuju Míru!!!

To bude OK, ja lezim uz dva dny v posteli a nic nedelam...... :-)
the root: no abys z takového válení nezblb jako já zpráce
To se nestane, naopak to je celkem dobry, bejt nemocnej a nemuset do skoly :-) A kdyz bych fakt zblbnul, tak budu blbej, to se vsakne :-)
the root:jojojojo to se vsákne a to se vstřebá jsou moje oblíbený hlášky:-))..
4all:hele taky vám příde že se ten výpadek moc řeší?? já myslim že jo, páč de o několikadenní výkop a to nikoho nezabije, chápala bych měsíc. když si to tak vezmete tak je to vopravdu moc přehnaný. přece věrný fandové vám na stránky budou lízt dál když ted do tech deseti mega napíšete co se stalo. si myslím já.
beautylucy Heh, moje taky, nebo je taky dobry: To neres! Hehe:-)
Nejlepsi je jak se zjistuje jak moc dulezitej je webzdarma! Onehda jsem neco hledal na internetu a byl jsem z toho dost na vetvi kdyz na google kazdy 2 odkaz ukazoval na stranku s odkazem na tohle forum :)))
the root: jo to říkam taky furt ikdyž už se lepšim...no a často přikládam do vět "to je hustý".......sakra my se tady bavíme vo takovej kozinach
Washo:jo tos musel bejt štastnej. měl jsi zajít do google directory ikdyž už je to trochu zastaralé a vůbec google jde z kopce, maj děsně pomalý aktualizování
To:BeautyLucy : Jo celkem me to potesilo jsem zarytej fanda webzdarma...

google je fajn. Ale znas neco lepsiho?
beutylucy Mno pro podporeni wz by sme se meli jit bavit radsi nekam jinam, protoze takhle akorat zabirame misto...
root: TAk kam navrhujes?
washo:no já jsem zase zarytá fanynka googlu a ikdyž už stojí za houby tak jsem věrná:-o))))
http://www.gigachat.cz uzivatel xkiller
To Root> Je sice uzasny, ze nerekl co s stalo (kvuli hackerum), ale jestli to vazne byl hacker tak je to uz stejne jedno. Jestli za to muze software (jak pisou) tak naopak by meli rict na jakym systemu jedou a co vlastne pouzivaj. Zajimalo by me, co mohlo udelat neco takovyho. Nejsem Microsoftackej fanatik, ale tohle by nejspis nebylo. At si kdo chce co chce rika Microsoft udelaj a umi docela dost.
UZ vim, cim to je, je to chyba FS, ale nebudu zverejnovat podrobnosti, to necham na adminech....
Tohle forum nak spadlo, nikdo sem nepise... tak sem zase neco napisu ja, az je nahore :-)
Tohle kdyby pročetla kontrola proti pirátství...
Mno co je na tom spatnyho, ze si neco cracknu, stejne na to v cechach serou.....
To je jen dobře.
Moc dobre :-) To uz bych jinak visel pro vystrahu na vaclavaku :-)
Bychom viseli...
Všichni za jednoho, jeden za MÍRU.
TO ALL: Nechci si tu delat reklamu ale zajima to vic lidi... takze na mych strankach je anketa o zachovani ci nezachovani dat na WZ ... hlasujte na www.bad-man.wz.cz :o)
Nech toho, po tak dlouhe praci preci uz nema cenu s tim vsim seknout a proste nahrat novy data....
Stejne s tim budes muset sachovat pokad bezis ted na provizornich strankach ... a pro mne je lepci aby to bezelo hned i za cenu toho ze budu znova uploadovat ... takze kazdej at se vyjadri... a ja si navic otestuju jestli ty ankety dobre chodej :o)