Podporuju Míru!!!

Nikdy jsem nebyla sprostá ale teď budu!!! Všem, co si tady jak idioti stěžujou na celej tým webzdarma včetně Míry bych roztrhla prdel, páč nějaký takový nadávky můžou dělat jen debžoti který v životě nikdy nic nedokázali a spolehají se na ostatní, aby jich všecko podsunuli k nosu, jako je to s celým poskytováním 50 mega prostoru. Komu se ten výpadek nelíbí, tak si třeba třískejte palici o zeď a nebudtě zlý na ty, který si to vůbec nezaslouží! Tohle je můj názor a kdo je proti, ať si je, já si za tím stojim, páč je to pravda a vy všichni debilitní "kritici" to víte taky, jenom se tu chcete vyřádit.
Děkuji za pozornost.
Lucy.
proc kritizovat miru? za zpozdeni muzou blbci, co si nezalohuji! mira dela co moze kvuli lidske hlouposti
Plne souhlasim a respektuji to!!!
debzoti....to je hustej vyraz:))) jinak plne souhlasim
TombStone:To neznáš??:-)))
Míro, vyser se na obnovování dat z free-účtů. Ti co nadávaj, si obnovu dat nezaslouží a ti ostatní mají zálohu, některým to bude déle trvat při uploadu přes modem, ale když to zvládli jednou zvládnou to podruhé.
Sem se nomalne roztrasl strachy z toho uvodniho proslovu.......Ppppprrrroc pppakk to ddeellaaaassssss.........
Jirka:to přes modem jsem zrovna já:-( nojo ty wallpapery budou trvat dlouho....
Jo, jasně, tak kdyžtak jsem ten hodnej, jo :-)))))))))
Neznalek:no páč mě serou ty blbové co vůbec nemaj ponětí co se stalo a.....stěžujou si na něco co vůbec neni, což je debilita týmu webzdarma.
Martin:jojo budu si to pamatovat:-o))))
Nesouhlasim... :)
Páčko Palko
Vzhledem k poctu uzivatelu neni mozne takovy objem dat pravidelne zalohovat, si to spocitej, kolik je to giga a jaky disky by wz potreboval a navic by zaloha vyrazne zatezovala server a sluzby by nebyly rozhodne tak rychle... A navic pokud je sluzba zadarmo, tak by se jen velmi tezko ziskavali penize na nove disky, kam by se ukladali pravidelne zalohy, takze estli chcete zalohy, tak si ten webhosting zaplatte a nestezujte si!
Nevim jak k problemu doslo, ale napadaji me v zasade moznosti, ze se na wz dostal vir a ponicil filesystem, nebo ze se tam dostal naky hacker, pripadne doslo k nake SW nebo HW chybe, ale tu SW, vzhledem k tomu, ze webzdarma bezi na linuxu prilis nepredpokladam, ale co budete delat, kdyz se vam doma spali disk, to si ho jako pravidelne zalohujete? Se spalenym pripadne ponicenym diskem se moc veci delat neda, aby z nej nekdo ty data vytah, tak kdyby se mu to vubec povedlo, tak by to trvalo pekne dlouho a navic Linuxi filesystem neni tak blbej, jako FAT a data se nedaj temer obnovit....
: Jirka (---.ul.worldonline.cz) tak pozor na slova já patřím k lidem z free-účtů a nenadávám jsem rád že se alespoň pokoušíte obnovit data jek to dopadne to se uvydí jinak vám držím palce a chtělo byto větší informovanost P.S- a odedneška si vše zálohuji
Mila BeautyLucy!

Ja tomu plne porozumel, dale, souhlasim s Rootem, znam hrozbu a nicivou silu hackeru, technika je take jen technika......
Jo #4ck3r1 sou svine, ale pochybuju, ze v tomhle maj prsty, ale estli maj, tak by stalo za to zjistit, jak se tam dostali a taky si vybrat lepsi linux na bezpecnost, pro takovejhle webhostingovej server bych doporucil mandrake s nejakou vissi urovni zabezpeceni, protoze byl pry velmi uspesny v testech, co se tyce bezpecnosti na siti a navic je jako vetsina linuxu taky zadarmo....
Pred Hackery neni nic v bezpeci.....je to divne, ale v posledni dobe maji zalibu v cz netu.....napadli hodne webu, i sluzbu nabizejicich.....zrejme dostali pokyn, nebo fain zaplaceno od placenych webu....
A proč myslíte že za to můžou "hekři"?
Ať za to můžou hekři nebo ne, lidi z Webzdarma se snaží a je třeba vyčkat. Není tu nikdo, kdy by měl na Webzdarma stránky a měl z toho radost, ale je třeba se ovládnout. Sundat ruce z klávesnice, otevřít okno k lesu a zařvat si pro úlevu. Přispěvky z vulgárních slov na stranu administrátora nikam nevedou .............................................................................
Ale abych jen nechválil. Mohli by udělat nějakou zvláštní stránku, kde by popisovali stav obnovy a pod. Aby to člověk nemusel hledat ve změti vulgarismů.
S tim zcela souhlasim, nejsou temer zadne informace o tom, co se vlastne deje a ty ktery sou skoro nejde najit mezi nadavkama tech kriplu....
Naprosto souhlasim s nazorem,ze zalohovat si ma kazdy sam. Vcera jsem v pohode vsechny weby nahrnul zpet na wz (v ramci omezene kapacity 2MB) a zivot jde dal. Nelze prece spolehat, ze to mam nekde nedotknutelny!!! Zaloha je na kazdem z nas. Jinak potom zbyva varianta tech placenych webhostingu a ani tady neni zaruceno, ze se nemuze nic stat.

Pavel
Presne tak. Nechapu ze si nekdo data nezalohuje a pak rve. Beztak nechapu, jak bych mohl delat web (aktualizovat web) aniz bych mel stranky u sebe doma? To si vzdy (nekdo) stahne z webu, upravi, uploadne a smaze ze svyho PC? Dost nepredstavitelny a hloupy...

Drzim palce a pevne nervy...
Ono to bude asi tak, ze si ten nekdo napriklad obrazky stahne na disk, uploadne a pak zase smaze a HTML tam natahne a pak to upravuje jenom tak, ze si da na FTP klientovi upravit, ten to stahne do tempu, ten nekdo to upravi a FTP klient to tam natahne novy a z tempu smaze, ale stejne nevim, proc si nedelat zalohy, 50 mega neni zas tak moc a navic to muze este zakomprimovat...
Jo a napadlo tě ty chytráku, že jsou i tací, co ho taky podporujou, taky mu nenadávaj, mají free-účet a přitom shodou všelijakých nešťasných okolností NEMAJÍ zálohu?? Jestli to smaže, bude práce mnoha lidí v prdeli (nemluvím teď o firemních stránkách, který by už z principu neměly být neplacený, protože to nepůsobí seriózně). Já teď mluvím o všelijakých stránkách lidí, co je dělají pro zábavu a potěchu sobě či ostatním (tak jako já ty své) a žádný prachy jim neutečou. Navíc i ti, co zálohu mají nejsou zpravidla nadšení, když musí znovu uploadovat nějakých 47MB. A jestli se bude někdo ohánět ftp, tak ho pošlu někam, protože ne každý má tu možnost.