|Problem|

Potreboval by som pomoct s tymto problemom ... vytvoril som si databazu a nainstaloval som redkačny system Joomla išlo mi to v pohode, potrebujem inu domenu postup som cely zopakoval a teraz mi to pri Joomle vyhadzuje tuto chybu:

Warning: main(): Unable to access /3w/webz.cz/w/ww2games/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php in /3w/webz.cz/w/ww2games/includes/joomla.php on line 77

Warning: main(/3w/webz.cz/w/ww2games/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/webz.cz/w/ww2games/includes/joomla.php on line 77

Fatal error: main(): Failed opening required '/3w/webz.cz/w/ww2games/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/webz.cz/w/ww2games/includes/joomla.php on line 77

Skošal som to aj na inom webhostingu ale tam to ukazuje rovnako. Prosim poradte v čom robim chybu, ak nevieťe aspon to preložťe lebo moc tomu nechapem. Dakujem
Varování: mian(): není přístup k /3w/webz.cz/w/ww2games/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php v /3w/webz.cz/w/ww2games/includes/joomla.php na řádku 77
---
Varování: main(/3w/webz.cz/w/ww2games/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php): chyba otevření proudu: soubor nebo adresář nenalezen v /3w/webz.cz/w/ww2games/includes/joomla.php na řádku 77
---
Fatální chyba: main(): chyba otevírání požadavku '/3w/webz.cz/w/ww2games/includes/phpInputFilter/class.inputfilter.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') v /3w/webz.cz/w/ww2games/includes/joomla.php na řádku 77
Diky za preklad :)
Skušam to opravit, zamenil som to ale nič nepomaha :( ja už neviem čo stym može byt, ak by niekdo niečo vedel prosim nech napiše, vyskušam čokolvek len aby to išlo
"Unable to access"
Nepovoleny pristup!
- jak mas nastaveny homedir u programu?
- jak mas nastavena prava pro adresare a soubory, kterych se to tyka? Pokud se program pokousi zapisovat nejake soubory potrebuje mit v danem adresari prava k zapisu a soubor, ktery se o zapis pokousi musi mit k tomu opravneni (opet prava)
Tez muze zkouset zapisovat na misto, kde nema opravneni, treba do adresaru wz.cz. Maji tu spatne nastaveny Homedir uz pri phpinfo(); Takze je treba v programu nastavit, se kterym adresarem pracujes.
zadne "/"
ale pekne "./"

"failed to open stream"
nemuze otevrit nejaky soubor, protoze tam neni. Tj, opet muze byt spatne nastaven hlavni adresar programu a hleda soubor, kde neexistuje.
No tak ja sa v tom moc nevyznam, raz som to na tomto hosttingu mal nainstalovane a islo to bezproblemov, neviem preco teraz to blbne.

Dik za radu ale co si pisal je premna spanielska dedina :(
v tom pripade doporucuji najit si navod na instalaci v cestine/slovenstine a postupovat krok za krokem jako kazdy jiny clovek.
proste treba / zmenit nekde na ./ (nejlepe na celou adresu http://...) . Pravdepodobne to bude na jednom miste. V tech horsich programech s tim nepocitaji a je treba to zmenit vsude.
njn, v kazdom pripade dik za pomoc
Nechápem, čo to robí v HTML. . .