Pomoc s publikováním

Ahoj ... mám problém s publikováním na můj web a dělám to přes Web page maker ... jestli máte lepší program tak mi poradtě prosím ... Děkuju


// Nezakládej už další témata v jiných sekcích s tímto dotazem, nebo i tohle téma skončí tam, kde ta duplicitní. Doporučuju pročíst http://stare.cz/otazky. Thalia
sem malej a hloupej, nevim co znamená publikovat..

pokud to je "vytváření" webových stránek tak: notepad; PSpad; dreamwaver(nějak tak se to píše) + jakpsatweb.cz

pokud to je "mam to a cu to dát na web" tak Total Commander
Normaly ... aby to bylo na webu ... a přes Total Comander (ftp) tak to mi nejde
<HTML>>>a přes Total Comander (ftp) tak to mi nejde
Co to je "nejde"? Jaké vyplňuješ přihlašovací údaje (jako hostitele musíš mít nasi-simpsnovi.unas.cz či ruzne-huby.unas.cz)? Jaká je chybová hláška? Jak vypadá log ftp?</HTML>
Jméno uživatele , Heslo , Vzdálený a Místní adresář , poslat příkazy , typ serveru , a jěště Relace
A tohle mi to píše :
Connect to: (23.08.2007 12:30:44)
hostname=nasi-simpsnovi.unas.cz
username=anonymous
startdir=
nasi-simpsnovi.unas.cz=195.122.194.234
220 ftp server ready
USER anonymous
331 Password required for anonymous.
PASS *
530 Login incorrect.
QUIT
Retry: Wait 5 sec
<HTML>No vida :-)
username=anonymous to je špatně, username je název webu, tedy nasi-simpsnovi.unas.cz .</HTML>
Vyplnil jsem Relaci , Hostitel , Jméno uživatele , Heslo a Passiv
ty moderátoři, toe hrozný :-)) člověk chce něco napsat, a než se přihlásí, tak oni si přepíšou celej svůj příspěvek
Mno už mi to naběhlo a co dál ?
<HTML>2R.U.R.: ;-)

2$t[i]fl(e)r: pomocí F5 tam prostě nakopíruj soubory...</HTML>
Mno jo , ale já chci hned na úvodní stránku obrázek a ten mi tam nejde
Nepoužívej slova nejde a nefunguje. Napiš, jak jsi to dělal, co jsi očekával, co to udělalo, v případě chyby sem zkopíruj chybovou hlášku, nebo dej odkaz na screenshot.
Jakej prosím používáš program na vytváření webu ? Ptž já přes Total Comander neumim (ftp) ale dělám to přes Web page maker ty weby ...
Já dělám stránku v PSPadu.

Přes Total Commander se pouze přenáší hotové soubory na server (protokolem FTP). Nic se v něm netvoří.
Aha ... Já právě potřebuju i k tomu obrázky atd ... Jestli si naštívil mé stránky
Na vytváření webu se nepoužívají programy. Ty se používají na tvorbu webových stránek. Total (De)Comander se používá pouze pro jejich přenos na server.
Jinak, ti zkušenější místo všelijakých programů typu WebpageMaker, FrontPage, ... používají své znalosti jazyka HTML a textových editorů (Notepad, PSPad, ...)

OT: Popravdě - Simpsonovi mám rád a proto mi jejich prznění celkem vadí.
Nech si tady své stránky zkritizovat a dozvíš se kupu zajímavejch věcí ;)
Tom: Děkuju ... zkusím to