Prosím o radu s FTP

Potřebovala bych poradit.Ať to zkouším jak chci,pořád nemůžu dostat to co jsem napsala na stránky,pořád to ukazuje že se objevila chyba.A to i když to ukouším přes FTP na webzdarma nebo ve svém editoru-nejde to ani v jednom.Pls poraďte
<HTML>>>pořád to ukazuje že se objevila chyba
Jaká chyba? Vyplňuješ jako hostitele ronny.webzdarma.cz?</HTML>
Jo vyplňuju

Ta chyba:
Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

A přes editor se mi tam objeví:Nepodařilo se připojit k...
Error code:0

Vůbec tomu nerozumím...
Vsak to tam mas napsane. Co na tom nechapes?
Chybi ti soubor index.html, ktery je nutny k nacteni uvodni (startovaci) stranky. Ty pres ftp nebo spravce kopirujes jiny soubor. Pokud kopirujes index.html, tak ten soubor neni takovy jaky ma byt. V hlasce je taky napsano, ze se rozlisuje velikost pismen. "Index.html" ci "index.HTML" neni totez co "index.html". Vse musi byt malym pismem.
TEn soubor mi nechybí.No to už jsem všechno upravila,snad stokrát jsem to přejmenovala,a ono nic,tak právě proto nechápu co s tím je...
<HTML>Spolehlivý zdroj praví, že tam máš soubor uvod.html.txt. To ale opravdu není ten správný název. Správně je to index.html.</HTML>
No dík,už to jde ale já jsem to předtím tady vážně přejmenovávala,ono se to asi vrátilo na ten název co jsem měla v pc.