Co vy na to?

pls co poviete na moj web? viem som este zaciatocnik.. je to moj prvy web.. mam 16 rokov.. co nan hovorite?
divně se to zobrazuje ve FF - reklama je někde, kde být asi nemá
( ds.mysteria.cz/nop.jpg )

když už je xhtml 1.1 tak by to chtělo zapracovat na dodržování konvenci xhtml

Ta zelená mi připadá příliš jedovatá a kombinace zelené barvy s čeným pozadím a těmi dvěma obrázky (jak to vidím ve FF) mi moc neladí
<HTML>Písmo v Shoutboardu je příliš malé.
Proč je v logu napsáno Noproblems Sites a v title Noproblems Site (bez S na konci)?
V názvech souborů bych doporučovala vyhýbat se velkým písmenům, diakritice a mezerám.
V menu oranžový nápis Home na modrém pozadí mi neladí se zbytkem.
Odsazení se nedělá pomocí <br> ani <p>&nbsp;</p>, od toho tu máme css.

+ to co už řekl ds.</HTML>
ma operu 9(23?) a rozlišení 1024 na 768 a vidim přeškrtlej reklamní banner tim zelenym pruhem :)
JA NIESOM PROFESIONAL! VSETKO SOM TO ROBIL SAM A BEZ NAVODU TAK SORRY AK TO NIEJE DOKONALE A PODLA "PRAVIDIEL"..
A este k tomu S-ku... sorry pravidla angictiny hovoria ze ak nadpis opisuje viecero stranok musi byt zakonceny S-kom (mnozne cislo) a na to som pri vymyslani adresy nedomyslel.. tak este raz sorry ak vas to nahnevalo.
vdaka
aaa este ds.. sry ale nemam ani paru a tom co si mi napisal :-))) sry
<HTML><i>A este k tomu S-ku... sorry pravidla angictiny hovoria ze ak nadpis opisuje viecero stranok musi byt zakonceny S-kom (mnozne cislo)</i><br>
Já jsem jen upozorňovala na to, že nepoužíváš jednotné označení, jednou tam máš site, jednou sites. Chtělo by to prostě jen sjednotit.

A nemusíš na nás hned křičet. Chtěl jsi vědět, co my na to, tak jsme ti to napsali ;-)</HTML>
já ti to nemam za zlý.. dotaz zněl: "pls co poviete na moj web? viem som este zaciatocnik.. je to moj prvy web.. mam 16 rokov.. co nan hovorite?" tak já sem tě chctěl pouze upozornit o této skutečnosti, nemyslel sem to ve zlym, jestli si to tak pochopil tak se omlouvám
ja som nekrical ja som len upozornoval na fakty..pretoze uz mam po nalade .. stravil som poobedie mazanim debilnych narazok z guest booku... tak sory za tie ! a pouzinanie caps-locku :D:D
<HTML>2noproblem: proč po náladě? Na debilní narážky zapomeň ;-) a zkus se zamyslet nad našimi připomínkami. Pokud uznáš, že na nich něco je, můžeš udělat nějaké úpravy. Pokud s námi nesouhlasíš, tak to nech, jak to je, a je to :-)</HTML>
uz som to kusok zmenil.. dufam ze to uz ladí... banner je viditelný
sry ale neda sa mi zmenit farba toho Home tlacitka :-D zahada.. fakt to nejde stale ak zmenim farbu a kliknem na save mi tam naskoci ta modro-oranzova :-)