problem s písmem

prosim vas nevi nekdo jak napravit pismo na strance www.krespos.wz.cz ?
jazyk aby byl čeština ? a ne nake pismeno otaznik atd:



budu rad za vase odpovedi :)
uložit to v prostém textovém formátu, pro kódování znaků s diakritickými znaménky použít jednu z českých znakových sad a informaci o použité znakové sadě zapsat do hlavičky stránky
ulozit to v jinym kodovani, treba iso-8859-2. nebo pouzivat editor, kterej kdyz uz uklada v utf, tak necpe na zacatek souboru identifikaci - takovy to ˙ţ
ten tonik to uz jsem skousel a neslo mi to ten ds hnedka zkusim
tak jsem skousel aji od toho ds a taky to nefungovalo
<�m�e�t�a�
�h�t�t�p�-�e�q�u�i�v�=�"�C�o�n�t�e�n�t�-�T�y�p�e�"�
�c�o�n�t�e�n�t�=�"�t�e�x�t�/�h�t�m�l�;�
�c�h�a�r�s�e�t�=�w�i�n�d�o�w�s�-�1�2�5�0�"�>

no meta tag na windows 12050 tam je, textu z diakritikou tam asi moc nebude, jaký editor to vytvořil
?
meta tag na windows-1250 tam sice je, ale kdyz je to ulozeny v utf, tak to je stejne spatne
problem je v tom, ze na zacatku souboru jsou identifikacni byty utf. robot na vkladani listy to nezkousne, vlozi ji tam v kodovani iso-8859-2 (nebo win-1250, z tohohle hlediska to je jedno). prohlizec pak nedokaze rozlustit zbytek stranky za reklamou.
jestli jsi zkousel, co jsem ti radil, a nepomohlo to, tak jsi to zkousel blbe. to ˙ţ tam proste nesmi byt a bude to fungovat
uz to mozna mam ale je v tom maly nebo asi velky hacek kdyz sem tam nemel reklamu tak mi to jeste neblblo as sem si tam pridal reklamu na 150MB tak mi to zacalo blbnout slo by mít stejnou adresu a nemel tam u reklamu?
nerozumim ani pul slova. nejde ti to porad. reklamu na 150MB tam mas taky od zacatku.
ale ja uz to mam davno uverejneny a nemel jsem tam tu reklamu a jeste mi to slo dobre ale jak jsem tu reklamu dal tak to zacalo blbnout rozumime?
aha... no tak to je tim, jak jsem rikal. robot nezvladl to ˙ţ
to taky nefunguje vsech co sem se jinych ptal tak rikali ze to nebude fungovat
>> to taky nefunguje vsech co sem se jinych ptal tak rikali ze to nebude fungovat
no kdyz to rikali vsichni...
ted jsem skousel to pres ic.cz ale ted mi to porad pise cosi cinsky nebo japonsky
www.krespos.ic.cz
Zapomen temer vse, co tu bylo receno.
Problem je, ze soubor mas v kodovani UTF-16 (8)
V souboru mas nejake metatagy s win-1250, ktere nejsou podstatne, kdyz se zobrazuje soubor spatne.

Takze, co ted s tim souborem provedes?
Otevres ho v tom svem editoru, ktery ho takhle zmrsil a najdes menu, kde se meni kodovani. to zmenis na window-1250 a soubor ulozis jako window-1250 (pri ukladani zvolis kodovani).

Pokud jsi opet ve slepe ulocce, tak si otevres tento smejd editor a otevres poznamkovy blok a do nej html kod zkopirujes pres schranku a ulozis.
Pokud vse bude fungovat, SMAZ prosim te ten editor, co ti to tak poskodil. tusim to dela nejaky PHP-edit.

Stravil jsem asi 20 minut hledanim, proc mi nefunguje config.php u phpRS, az jsem si vsiml prave toho ť na zacatku. hned jsem se zeptal, v cem to kolega editoval a fakt, ten program to tam dal.
Nejlepsi bylo, ze priste za mnou prisel s uplne stejnym problemem (to jsem si nastesti pamatoval). Takze jsem mu okamzite naridil ten program smazat, protoze mne nebavilo resit cizi chyby a nahral jsem mu nejaky jiny, ktery takove veci nedela.
ja to poraddelam pres poznamkovy blok a jeste sem si vsiml jedne drobnosti kdyz zapnu PC apak zapnu tu stranku ale jak tu stranku aktualizuji pres prohlizec tak uz mi to logo chodi blbe
používej nějaký editor, který dokáže efektivně pracovat s českými znakovými sadami
http://www.pspad.com/cz/
uz nic nehledejte uz jsem to vyresil