Hodnocení designu ...

http://www.spidernet.xf.cz/nd/Index.html jak byste hodnotili barevné slazení designu, jinak bych byl také rád za celkový dojem a popis jak to vypadá v mozille a opeře.

Všem děkuji za odpovědi ...

P.S.. dělal jsem to půl hodiny a mám 14 let :D
oslazení OK - kategorie: medový cumel
Já si nemůžu pomoct. ale tenhle design tady byl k ohodnocení nemíň dvakrát...

PS: až někdo načnete soudek dvanáctiletého medu, tak dejte vědět ;)
jako základ to špatné není, ovšem fakt trochu "slaďoučké" :) hlavně se mi nelíbí to umístění tak divně nalevo. (opera 1280x1024)
Co ti na tom kopčení trvalo půl hodiny? :-))
Co to zas melete tohle jsem si celé dělal sám chcete poslat .psd vy paka ?... fakt tady na wz se to hodně zvrhlo ...
"chcete poslat .psd vy paka ?" - a k čemu nám to bude dobré?
Aby jste věřili, že jsem si to dělal sám a od nikoho nekopíruji a považuji to za největší zvěrstvo a ještě za větší když to někdo hodí na mě.
Jak někdo může mít totálně vychytanou stránku, aj přes javascript a mít v kódu tag <center> za <body>? :D

^_^
Spidernet: na internetu je spoustu takových šablon, které lze volně kopírovat, mě spíš zajímalo jak z toho .psd souboru poznám, že není zkopírovaný
Tak jesti najdete někde stránku, která je podobná téhle :

Http://www.spidernet.xf.cz/nd/Index.html

tak jste kouzelníci, protože taková nikde jinde než u mě v hlavě a na hárdru není ;)

Stránka domovská :

Je dělaná z jednoho návrhu tedy řekněme obkresleny hlavní návrhy celý kód není opsaný, ale celý kód je mnou udělaný v PHP/MySQL/XHTML/CSS/Javascript takže kdybych to zhrnul :

Podíl mně na domovské stránce je :

Grafika : 80% Moje ...
Strukturový kód : 90% Moje
PHP/MySQL : 100% Moje ;)

je dělaná naprosto jinak než ta podobná, která stejně vypadá i tak jinak ;)
tak super, stejně jsem se ale nedozvěděl jak u toho .psd poznám, že není zkopírovaný.

Zkus ještě udělat aby šrafování z obrázku navazovalo na šrafování na pozadí stránky
To se ani nedozvíš jestli neexistuje nějákej log s photoshopu ;)
myslíš něco v tomhle stylu?

Winston S. Churchill : Věřím jen statistikám, které jsem si sám zpracoval
Když nevěříš nemusíš, jen mě utvrzuješ v mém názoru na Tebe ;)
no mě je to ukradený, ty se tady rozčiluješ, že jsme paka až že nám dokážeš, že jsi autor, jen ty a nikdo jiný, tak dokazuj
dokaž, že tvůj web si udělal ty a nešlohl jsi ho někomu h ?
no, ale přeci, to jsi nám chtěl dokázat ty a já pořád čekám
<HTML>vzdyt je to jenom background, obdelnik s round cornery a dalsi obdelnik s gradientem ve kterem je elipsa s gradientem. Vec na 3 minuty pro cviceneho simpanza, kdo by tohle kradl?

Nechapu ty vase spekulace, kazdy kdo udela design podobny nejakemu jinemu ho automaticky ukradl? Co to je za podivne myslenkove pochody? Zkuste to brat tak ze ho neukradl. A kdyz jo, tak je to jeho hloupost, vam tim nijak neskodi takze bych tak kolem sebe zbytecne nekopal, byt vama...</HTML>
Co třeba nějaká presumpce neviny? Měli jste hodnotit jak to vypadá, ne jestli to vypadá že je to ukradený. (Mě se to líbí, ale nejsem designér, mě od toho odháněji koštětem :-D)

Krást cizí design mi přijde především TRAPNÝ, a když chce nejt někdo trapnej, tak at je, a pokud to nevadi autorovi designu tak to tim asi končí. Mě třeba by to nevadilo, kdyby mi někdo ukrad design, mě by naopak polichotilo, že se někomu tolik líbil :-D
No je to opravdu hezké jen se mi nelíbí tvé menu. Někde jsem četl, že když světlé pozadí, tak tmavý text. Kdž tmavé pozadí, tak světlý text. No a ty máš menu obě varianty světlé.. Myslím ten bílý text na světle žlutým pozadí... fakt tam jde špatně vidět.. Ale jinak moc hezký, neboj věřím ti, že jsi to dělal sám :-).
Hmmm asi se půjdu léčit, promiň máš tam světle pozadí a křiklavou žlutou..
Asi mi utkvěla v paměti nějaká jiná stránka.. to se stává :-)