Blbej borec cz - zhodnote prosim

Zhodnoťte prosím stránku http://blbej.borec.cz, vím, chyba, tabulkový layout, ale jinak se mi to nepovedlo, výsledek nebyl takovej, jakej bych očekával. Navíc v dnešní době rychlého internetu (až na pár výjimek) to nemá už vliv :) Díky :)

Chtěl bych vědět, jak to designově vylepšit, případně čím tedy nahradit tabulky (divama mi to moc nešlo).
Web neprochází validátorem kvůli opakujícem se id v odkazech v menu. To mám ke každému odkazu udělat unikátní definici? :D
<HTML>to jsou oficialni stranky? Vypadaji tak, ale nazev domeny moc nechapu...

Id je unikatni, smi se v dokumentu pouzit jednou. Nahrad to proste classama</HTML>
Přinde mi to takové až nechutně přetabulkované..... připadám si na té stránce jako v kravatě...a to není dobře. :)
<HTML>Mně osobně ten layout nijak nevadí, není to rozházený atd. Ale to je asi tak základ. V době, kdy frčí stránky s kupama obrázků v hlavičce, po stranách, různě velkými nápisy apod. je ten design dost chudý. Doporučil bych někam (třeba nahoru) umístit fotku té vaší školy a vůbec celkově to trochu oživit.

A k těm tabulkám: no a co? Jasně, divový design by byl v každém případě lepší, ale kvůli tabulkám bych to nepotápěl - fungují.

Shrnutí: moc chudé a jednotvárné.</HTML>