Pozor na tento web

http://dobreheslo.unas.cz/

tento web je nebezpeční tak na něj ani nelezte
Je to zasmáníhodné. :-)
jj. Naprosta amaterina. Jen blbec by se nechal nachytat.
Ani jsem nepochopil podstatu. Jen jestli je heslo bezpecne, ci ne. U nej je kazde heslo bezpecne :)
Jj, vidím tam dvě fatální chyby, na které neskočí snad ani malé děcko:
1) Microsoft nikdy nic neměl a nemá zadarmo
2) Microsoft nikdy nevytvořil dokonalý program
>> Microsoft nikdy nic neměl a nemá zadarmo
ale mel! jmenovalo se to nejak jako microsoft gif animator a bylo to legalne zadarmo. a jeste teda to asi je
Ale jo, dokážu si představit že se na to někdo chytí...
<HTML>Tonik: jo! ja ho pouzivam :]</HTML>
tak takuto trapošinu som už dááávno nevidel... vyborna sranda ako hacknut email osobam s IQ mensim ako 80 :-DDD
"osobam s IQ mensim ako 80"
Znáš z vlastní zkušenosti, že? ;)
Odhaduji 1 až 2 roky nepodmíněně za klamavou reklamu a získávání informací nelegálním způsobem.
tak odhadujes zle.
1) klamliva reklama to nie je lebo to nie je reklama
2) sam mu napises to heslo takze to nie je nelegalny sposob

uvediem priklad: ked ti dam 10E tak aku mam sancu ze uspeje na teba zaloba za krades.
60-70% ?

:))
Ne, řekl bych že je to uvedení v omyl. Sice se nikde nepíše, že si to heslo nebude ukládat (takže rozumný člověk ho tam asi nevyplní), ale některé uvedené informace jsou stejně zřejmě nepravdivé. A je to za účelem získání osobních informací, takže myslím že se to dá žalovat.
Ani netreba vyplniť polia, dal som hneď Zkontroluj a ono mi napísalo, že
,,GRATULUJEME! Vaše heslo je bezpečné,, - nechápem čo to je za magora. Ja byť adminom tak mu to zmažem !
Tom (manual.wz.cz)
:)
Je videt, ze jsi jeste MS stranky nenavstivil. Je tam spousta veci zadarmo.
- antispy
- readery pro DOC XLS
- Mediaplayer11
...
treba cela dokumentace na MSDN je zadarmo, vcetne zajimavych prikladu a alternativnich reseni.


Lukáš Zafer (lukaszafer.chytrak.cz)
pokud se ti neka stranka nezda, viry, spam, je dobre to nahlasit moderatorum.
ja mam 2x tolko, ale nevadi
OT
peta:
- antispy - ano, ale musíš si k tomu koupit Windows, aby jsi to měl kam nainstalovat.

- readery pro DOC XLS - k čemu takovou blbost? OOo rulezz :)

- Mediaplayer11 - hm ... ten má hodně dobře zpracovanou knihovnu médií, ale proč kvůli tomu kupovat Windows? Máme přece Amarok, že? ;)

"vcetne zajimavych prikladu a alternativnich reseni." těmi alternativními řešeními je myšlen Linux? Asi budu muset MSDN někdy navštívit! =D


Ne, jedinou OPRAVDU kloudnou věc, co od MS mám dobrovolně je Wireless Notebook Optical Mouse 4000. Ostatní věci co od nich mám mám buď nedobrovolně, nebo nejsou kloudné...
readery pro DOC XLS a PPT - k čemu asi? ke čtení DOC, XLS a PPT ;-) pokud se ti to nezdá, znám minimálně 3 důvody proč tyhle zadarmoprográmky používat