banner

Nevíte někdo jak vytvořím takový neproklikatelný banner, který se zobrazuje vždy, když někdo vstoupí na mé stránky, stím, že by měl v pravém rohu nahože křížek na zavření? Jakým způsobem bych ho vytvořil a jakým způsobem bych ho dal na stránky? Díky
dej kamkoliv do stránmky tohler:

<div id="baner" style="position: absolute; top: 50px; left: 50px; height: 100px; width: 400px; background-color: red">
<span onclick="document.getElementById('baner').style.display='none'">X</span>
</div>


(případné css hodnoty si jistě pak upravíš už sám, tohle je jen příklad, jak to udělat)
No a co to znamena? Kde si upravi text, který tam chci mít a vzhled?
<div id="baner" style="position: absolute; top: 50px; left: 50px; height: 100px; width: 400px; STYL STYL STYL STYL STYL STYL STYL STYL STYL">

<span onclick="document.getElementById('baner').style.display='none'">X</span>

TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT

</div>

pokud pořád nevíš, tak doporučuju:
www.jakpsatweb.cz
A jak se to udělá, aby mi to skákalo jen na ty hlavní tsránce a ne na všech? A jak nastavím na pozadí obrázek?
>> aby mi to skákalo jen na ty hlavní tsránce a ne na všech
kam si to das, tam to budes mit
>> jak nastavím na pozadí obrázek
http://www.jakpsatweb.cz/css/background.html
ale kdž tam vložím tohle.neopakovat {background-repeat: no-repeat}
tak se mi to opakuje pořád? kam bych to měl vložit?
resp. ja jsem si to dal do index.php (index.html)nemám. a skáče mi to na každé stránnce
>> kam bych to měl vložit?
no to by sis totiz musel na jakpsatweb precist, jak se zapisujou styly. jak uz te odkazoval R.U.R.
ja by som uplne najviac doporucil kupit si nejaku knihu ako pisat html aby si vedet ako sa vobec stranky tvoria a ked uz to budes vediet, potom si kup knihu ako pisat php, aby si mohol tvorit dinamicke stranky, to znamena napriklad aby si mohol ten banner dat napriklad len na uvodnu stranku.

ide to totiz ovela rychlejsie ako ked sa to budes ucit trapnymi otazkami na ktore ti nema nikto ani len chut odpovedat. a mas to stale po ruke a nemusis to hladat na webe , co zaberie tiez vela casu.

tot sposob ako som sa to ucil ja
na html skoro stačí www.jakpsatweb.cz
na php já mam Koska a doporučuju