Nefunguje backround image (pozadie)

Na moju stránku som si umiestnil obrázky zo súboru na mojom pevnom disku. Všetky obrázky fungujú, len pozadie nie. Prosím poraďte mi čo robiť aby sa mi pozadie zobrazilo.
background-image: url(file:///C:/Documents%20and%20Settings/MATKO/Desktop/Images%20for%20WWW/Forest_fog.jpg);"
nemam na disku c adresar MATKO... a jsou pocitace, ktere ani nemaji disk c
takže ako mam nastaviť aby sa zobrazilo? Som totiž úplný začiatočník.........
1. nahrej obrazek na server
2. misto cesty k sobe na disk tam napis cestu k obrazku na serveru
matwej92 (matwej92.xf.cz)
Musis pochopit par veci.
Stranka je soubor.
Soubor se zobrazuje tam, kde je prave nahrany.
Soubor se na webu muze zobrazit, pokud je na webu nahrany. (ve tvem adresari na wz.cz, na tvem uctu)
PC doma neni na webu, je pouze pripojeny k nejakemu PC, ktery ti inet poskytuje.
Cili, co je na PC neni nikomu dalsimu dostupne a je treba to nahrat s dalsimi soubory na web.
Na webu se pouziva linux.
Linux nastesti neni Windows a jeho dalsi MS sunty jako MS word, MS excel, MS frontpage, ...
Linux podporuje pro nazev souboru i velka pismena. Ahoj, ahoj jsou 2 rozdilne soubory, ktere muzou byt v jednom adresari. Tohle ti windows neumoznuje.

url(file:///C:/Documents%20and%20Settings/MATKO/Desktop/Images%20for%20WWW/Forest_fog.jpg) ;"
1. C:/ je tvuj disk, ktery je od internetu blokovany, pokud neni server a nema vlastni server IP. Predpokladam, ze tak bahaty nejses (vyzaduje to tak min 20.000 rocne a nejakeho technika, ktery to obcas za ty penize zkontroluje).
2. file:///... - To by mozna fungovalo, kdyby prohlizec nemel bezpecnostni opatreni a bod 1. Nekdy je potreba pro nektere prohlizece 5 lomitek file://///. Za normalnich okolnosti je file:// sluzba, / root, avsak to muze jit pres nejaky pc a nejaky soft a ten soft a pc ma jeste vlastni root / + /
3. je dobre pouzivat pouze znaky az_ pro nazvy souboru. Ostatni znaky se musi resit %cislo pro odkazy v HTML.