Prosím pomoc neustálé výpadky

Prosím,dneska jsem si založila stránky jsem tu poprvé a začátečník s html tak se teprve učim ale neustále se mi pořád stránka "vypíná" a přeskočí na to že se to nepovedlo at se přihlásim znovu tak se přihlásim ale je to to samý prostě když chci něco editovat nebo uložit a takhle ale nic neudělám pls pomoc!
<HTML>Hlavně zachovat klid, celkově se vzpamatovat a napsat ten dotaz méně chaoticky než předtím.

Protože luštit co je vypínání stránky a číst "pls pomoc" se mi nechce. Je mi jasné, že jste zoufalá, ale to vás neopravňuje pokládat chaotické dotazy a naléhat.

(Možná to rozluští někdo jiný, já se mohu jen domnívat, že jde o odhlašování uživatele po krátké době, s tím ale nic neuděláme, mně to dneska dělalo taky.)</HTML>
Nípal: myslím, že je to jasné: správce souborů je na dvě věci...

Zdenka: problém je nejspíš v tom, že webový server by neměl být používán jako editor webových stránek. Stránky je potřeba vytvářet u sebe na pevném disku počítače, a až to bude vypadat tak, že to mohou vidět i jiní lidé tak se soubory, které tvoří stránky překopírují na web. Ke kopírování souborů se používají programy, kterým se říká FTP klienti - viz např. http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
Nípal:moc se omlouvám...ale děkuji za snau pomoct :)
ds:děkuji za pomoc :)
snad už se mi nic jiného nestane a nebudu otravovat...
<HTML>To není otravování, mám prostě raději rozumně a jasně formulované dotazy.</HTML>
Já jsem ji plně pochopil ... stačí si to přečíst ... já mívám ten samí problém
<HTML>Vidím, hlavně s pravopisem. A proto zamykám, nejsem příznivcem takovýchto exhumací vláken.<style>form { display: none; }</style></HTML>