Zhodnotenie stranky marcin.wz.cz

Skuste ju prosim ohodnotit. Vdaka
Jako sluzbu, kterou nabizis, je to totalni hruza.
Je to placanina vseho druhu. a to nemluvim ani o zdrojaku.

Jako potencialni zakaznik z toho mam tak akorat infarkt.
Tomik ak mas nieco proti mojmu kodu tak si svoju stranku prejdi cez http://jigsaw.w3.org/css-validator/
Az tak nieco pis
Zdeno:
to, že je kód validní okamžitě nemusí znamenat že je dobrý. A naopak.

A když už se oháníš validitou: to, co tam Tomík má jsou běžné CSS hacky pro IE. Chyby, které obsahuje tvůj web už jsou závažnější (http://validator.w3.cz/check?uri=http%3A%2F%2Fmarcin.wz.cz%2F)

K tvému webu: web je evidentně splácaný v nějaké hrůze od Microsoftu (tipuju FronPage) - což je obecně považováno za amatérismus. Mít firmu - nechal by sis dělat web od amatéra? Já teda ne. Když už nabízíš tvorbu Webových stránek - kde máš nějaké reference?
Obsah veškerý žádný. Reklamy je tam skoro víc než smysluplného textu.

Mé shrnutí: o něco málo lepší než deníček šílené třináctilté blogerky zamilované do koní (viz 80% obsahu serverů estranky.cz), ale jinak nic, čím by jsi mě přinutil navštívit tvůj web znovu.
První pohled: toto má být web někoho, kdo nabízí tvorbu webových stránek? Vždyť porušuje základní grafická pravidla. Já bych si teda u někoho takového web dělat nenechal. A to jsem neklikl na žádný odkaz, jen hodnotím úvodní stanu.

- vlevo je nesmyslný nevyužitý šedý pruh, přitom naskočí horizontální posuvník (ten zvlášť nesnáším), a vpravo reklamy
- na úvodní stránce jsou snad 4 druhy písem, což je zřejmá amatéřina. Profesionál by to nikdy neudělal.
- u odkazu Škola je tam nějaký otazníček, taky z toho čpí amatéřina.
- menu by chtělo nějaký decentní hover, aby potenciálním zákazníkům ukázal, že aspoň něco umíš

Po poklikání na odkazy:
- jestiže toto má být web, který má oslovit zákazníky hledající webmastera, a každý odkaz směruje jinam, připadá mi to jako "studentík si chce přivydělat a těžko mohu očekávat profesionální přístup". Žádný odkaz nemá souvislost s tvorbou webu.
Ještě dodatek. Kdybych byl zákazník, tak se určitě budu pídit po referencích (tedy po již hotových webech pro zákazníky). Ale jaksi žádné nevidím.
2Zdeno: Dik za hodnoceni na mych strankach.

Jinak proti tvemu kodu jako nic nemam, stejne jsi ten kod sam nenapsal, to za tebe napsal microsoftsky smejd, protoze ten obsah kodu neodpovida lidskemu zapisu.

Jestli chces skutecne delat tvorbu web stranek, tak by bylo lepsi se HTML doopravdy naucit. Vizualni editory z tebe profesionalniho tvurce neudela.
A to bys mel jako vysokoskolsky student vedet. Vysokoskolak ma uz urcitou uroven oproti zakladoskolakum i stredoskolakum. Tvoje pocinani spise pripomina prave toho zakladoskolaka.
Tomik má uplne pravdu. Raz som aj ja prosil o hodnotenie mojej stránky.
Vtedy mi doporučili učiť sa HTML.
Teraz už tak ako ovládam skoro všetko čo potrebujem aby som
mohol zverejniť moju jednoduchu stránku.
Naraz som sa musel učiť XHTML, CSS a PHP.
Ja som dodržal Tomikovú radu, a radu od ostatných a som zato každému vdačný.
No mám už 42 rokov, a keď za pol roka som zvládol to všetko naučiť
sa, tak pre teba to určite nebude nejaký zázrak.
Zdeno, nenech se odradit, ale zkus se podívat
na svoje stránky s nadhledem, vše už tu bylo řečeno,
já taky začal s Frontpagem, ale doporučuju učit se html!
<HTML>FrontPage (a jeho nástupce Expression Web) je mocný nástroj, je-li správně využit. (Sám jsem si to v MS EW zkusil.) Bohužel zatím jsem na takový případ snad ani nenarazil a tento to také není. Vše bylo zmíněno, ale mě hlavně zaráží, že to je z jakési šablonky. Skutečně si mám nechat udělat web od někoho, kdo má v hlavičce <i>Your logo here</i>?

appma: Souhlas, je to základ, odrazový můstek. Bohužel dnes již prakticky žádná konkurenční výhoda.</HTML>
v 80 rokoch by si bol prachac
Zdeno: Az udelas neco jako http://www.teaminteraction.eu/home/ tak o tom budu uvazovat ;)
P.S. Nejsem autorem, ale jsou slusny, moje prace je napr. http://xge-gaming.eu/index.php - hlavne PHP, grafika neni moje prace. CSS vcetne layoutu jsem bohuzel musel davat dohromady ja, protoze nebyla jina moznost, moc to nemusim (a je to poznat)... Jinak chyb je tam plno, protoze je tam "uzasny" DHTML editor, ktery generuje peknej humus, ja mam rad Texy, ale "mladaci" to neberou, je to moc low...
<HTML>Lamicz: to mělo být hodnocení nebo reklama na svůj web?</HTML>
Nípal: Rekneme inspirace pro Zdena, jaky se dnes delaji stranky. Taky jsem se chtel pochlubit trochu, tak sry ;)
Soulasím s názory. Sama dělám stránky ve FrontPage a jsem přesvědčená, že když se ví jak jdou i v tomto programu udělat dobře vypadající stránky, bohužel málo lidí ví jak a také do svých stránek vkládají mnoho zbytečností, různé tipy písma a různá pozadí aj.,které pak kazí celkový dojem ...
<HTML>Ilono, ani váš kód není dokonalý, je to plné &nbsp; ;-)</HTML>
Ilona: s FP nikdy nedosáhneš kvalitního kódu.
Průměrně zkušený HTML kodér by tvé stránky zvládnul za použití třetiny tagů.
No, já to taky nedělám dlouho. :-) Jen jsem chtěla říct, že souhlasím s ostatními, je určitě důležité se zdokonalovat, učit se, zkoušet, dívat se a ptát se ... (jako s tím tady začal Zdeno)
Áve lidi!
Abych Ti pravdu řekl, Zdeno, tak Tvé stránky na mě působí dojmem jakéhosi rozcestníku všude možně jen né na nějakej kloudnej (a logickej) obsah stránek...

Ale jinak nemůžu než souhlasit s názorem zde řečeným, že je třeba se neustále učit a zlepšovat...
vale Rian zatracený
hmmmm, hmmm, jako zakaznik bych hledal jinde....