odeslat

no na to, že ti nikdo 7 minut neodpoví , jsi dost oprsklej (jestli tomu ve slovenčině rozumíš)

opravdu bude nejlepší pokusit se realizovat ten příklad, pochopíš na tom jak to vlasně funguje - v příkladu se z formuláře předávají: adresa emailu odesílatele, předmět e-mailu a zpráva - při odeslání mailu se toto použije v tom stavu v jakém to dorazí. Až ti bude fungovat odesílání jednoduché zprávy tak můžeš přejít k tomu tipování
jo dík, a soráč, jestli jsem byl teda "oprsklý" tak víš no, s něčím se tady snažím a potom, že to nepojede mě trochu vytočilo, jinak ale díky
a jak to mám udělat, aby se mi to odeslalo na mejl, tohle jsem zkoušel:
<form action="stranka.html">
<input type=submit value=odeslat>
</form>

a nejde to, jo a místo té stranka.html jsem dal svůj mejl,
teda tohle jsem chtěl tam dát:

<form action="stranka.html">
Váš tip: <input type=text size=16 name="TIP">
<input type=submit value=odeslat>
</form>

a nešlo to
<form action="stranka.html"> - action naznačuje, že je potřeba použít něco akčního a tím HTML není - pro tyto účely se používá PHP - v htmlmůže být formulář, html umí odeslat položky z formuláře a pak tato odeslaná data musí něco zpracovat a to jen ten skritp v PHP, který dokáže přijmout odeslaná data z formuláře, zpracovat je a pak i poslat e-mail
<HTML>Komu není shůry dáno...

Máš soubor formular.html, v něm máš ten formulář:
<form action="odesli.php"> všechny ty inputy atd. </form>

Po vyplnění a potvrzení tlačítko Odeslat se data pošlou na stránku odesli.php. To je další soubor - a tento soubor obsahuje:

<code><?php
if ( Mail("tjbrezova@seznam.cz", $predmet, $zprava, "From: " . $mail_odesilatele) )
echo "Mail byl odeslán";
else echo "Mail se nepodařilo odeslat";
?></code>


Oba tyto soubory nahraješ na web, jak formular.html, tak odesli.php. Obsah souboru formular.html může být klidně součástí jiného souboru, důležité ale je, aby byl ve stejném adresáři jako soubor odesli.php.

To je tak těžký pochopit? To je polovina úspěchu. Pak už zbývá vyřešit, co nacpat do proměnné $zprava.</HTML>
Nípal: tady se nabízí klasická hláška z filmu Marečku... - to: máte kružnici...
On má soubor index.html - mimochodem teď je zkoumána možnost Powered by Blueboard
<HTML>Když už, tak: "Máte úhel beta..." ;) Ano, sestrojování trojúhelníku s BlueBoardem je pro lamy možná jednodušší. Otázka je, nakolik jsou u BlueBoardu srozumitelné instrukce.</HTML>