Reklamní lišta......

Newím proč ale dal jsem si na stránky reklamní lištu abych zíjskal 500MB volného místa a dal jsem s jí nahoru a pak sem dal dolů ale furt jí mám nahoře a zakríjá reklamu webuzdarma tak proto bych ji chtěl dolů aby mi nezablokobali stránky prtže sem si s nima dal docela dost práce........nemohl by to někdo udělat prosím?že by mi dal tu reklamu dolů?
Děkuji za odpověd s pozdravem kovi4
P.S. moje stránky jsou http://www.a7.chytrak.cz
na strankach mas jenom jednu reklamu a to je reklamni lista ktera se dava nahoru a nikam jinam dat nejde protoze se tam dava sama az pri odchodu stranek ze serveru a tim padem ti tam zadnou druhou reklamu neprekryva kdyz tam neni takze vubec nechapu co resis na domene chytrak se vi se reklama nejak nevklada posledni dobou a musis stranky nahrat kdyz zmenis nastaveni znova jinak se to neprojevi
Robře tak dík moc.........sem nevěděl.....
test
<HTML>pavle, poslužte si.</HTML>
no na to, že na svých stránkách slibuje, že tam nebude reklama a přitom tu WZ prezentuje s display:none - tak by to spíš než to poslužte si chtělo něco jiného
<HTML>Nj, někdo to rád horké, včetně riskování brzkého smazání webu.</HTML>
mám nastavenou reklamu na všch stránkách dole,ale furt se mi ukazuje nahoře ikdyž jsem v editu vymazal reklamní cancy tak po uložení se mi stejně zobrazuje nahoře....víte co s tím please.....?
<HTML>2simano: podoba se to problemu pri pouzivani absolutniho pozicovani, kdy se reklama, prestoze je vlozena dole, zobrazuje nahore, protoze je pozicovana relativne. Ale protoze jsi nedal odkaz na stranku, kde se to deje a tvuj web nefunguje, tak lip poradit nedokazu.

<i>ikdyž jsem v editu vymazal reklamní cancy</i><br>
To je co? :-)</HTML>
tak já to tam šoupnu a mrkni...díky
<HTML>Za prvni, chybi ti uzavření tagu bodu (není tam >).
Za druhý reklama je vložená hned za <body>, takže není divu, že se zobrazuje nahoře. Aby byla dole, tak musí být těsně před tagem </body>. Tak ji tam prostě přesuň.
Nebo prostě nahrej ten soubor znovu, jinak se změna nastavení neprojeví - reklama se vkládá při uploadu.</HTML>
jo díky ,přepsal jsem to v edit,ale dalo mi to teda trochu na prdel...pořád se to vracelo na původní stav,ale vyzrál jsem teda doufám...díky