Vyskakování tabulky z rámečku v FF

V FF mi celá tabulka vyskakuje pod rámeček, který zůstane prázdný. V IE ale žádný problémy nejsou. Předem díky za radu.
Viz.:
<p class="box">
<table width="550px">
<tr>
<td width="5%"></td><td width="35%">Květen<br> 2007 - </td>
<td width="10%"> </td><th width="50%">Pálení čarodejnic ve Vrutici</th>
<tr>
<td width="5%"></td><td width="35%">Červen<br> 2007 - </td>
<td width="10%"> </td><th width="50%">Den koně v Třebušíně</th>
<tr>
<td width="5%"></td><td width="35%">Červen<br> 2007 - </td>
<td width="10%"> </td><th width="50%">Svatební show na ploskovickém zámku</th>
<tr>
<td width="5%"></td><td width="35%">Červenec<br> 2007 - </td>
<td width="10%"> </td><th width="50%">Svatební vystoupení</th>
<tr>
<td width="5%"></td><td width="35%">Září<br> 2007 - </td>
<td width="10%"> </td><th width="50%">Součást průvodu na litoměřickém průvodu</th>
<tr>
<td width="5%"></td><td width="35%">Říjen<br> 2007 - </td>
<td width="10%"> </td><th width="50%">Světový den hospice na litoměřickém náměstí</th>
<tr>
<td width="5%"></td><td width="35%">Prosinec<br> 2007 - </td>
<td width="10%"> </td><th width="50%">Vánoční trhy v Mělníku</th>
<tr>
<td width="5%"></td><td width="35%">Leden<br> 2008 - </td>
<td width="10%"> </td><th width="50%">Maturitní ples lovosického gymnázia v DK Litoměřice</th>
<tr>
<td width="5%"></td><td width="35%">Leden<br> 2008 - </td>
<td width="10%"> </td><th width="50%">Reprezentační ples Hospice sv. Štěpána na Kolibě v Litoměřicích</th>
</table>
<br>
</p>
<HTML>V takovém kódu bude mít ochotu se hrabat asi málokdo. Skutečně to musí být tabulka?</HTML>
já s tím nemám problém ani ve FF, problém ovšem bude asi v tom, že jaksi nevím co chtěl autor říci tím class="box", že by byl problém v definici toho ráměčku?
definice toho rámečku je:

p.box {
background-color : #FFCC66;
color : DAA520;
margin : 2px;
padding : 20px;
border : 3px solid #FFA500;
}
To Nípal: Když mi poradíš jinej jednodušší způsob, budu jen rád.
Viděl bych to na problém s těmi prázdnými <td></td> .... buď je vyházej (nejlepší) nebo do nich dej nedělitelnou mezeru &nbsp;
Zkoušel jsem oba dva způsoby a nic, pořád to vyskakuje.
nebo do nich dej nedělitelnou mezeru  
prisel jsem na lepsi zpusob z FCK editoru, myslim.
<td> </td>
<td><br/></td>
<td><br></td>
coz je v podstate totez, ale kratsi. Jeste existuje samozrejme nezobrazitelny znak, ale to je extrem.

Jirka (modestia.kvalitne.cz)
viz ostatni. Budeme se bavit o konkretni strance, odkazu nebo vubec. Protoze z informaci, ktere davas se neda nic zjistit. Kdyz nechces svoji, tak udelej demostranku. Rekneme, ze kdyz udelame demostranku my, bude to ok. Chybu nenajdeme, problem se vyresi, nas cas nezaplatis, trosku nefer :)

Zakomentoval bych margin a padding, pro zacatek. TABLE neni typu display:block a nejsem si ted jisty, jak na tyto prvky bude reagovat.

color : DAA520;
chybny zapis CSS, zkousel jsi validaci na w3c.org nebo jiny css validator? Treba ten ve FF, JS konzola ukazuje i CSS chyby, pokud to mas tak nastaveno. Pripadne nejaky plugin WebDeveloper by to mohl ukazat.
V IE to pak casto znamena, ze zbytek CSS po zavorku je ignorovan.