Pozadí - nezobrazuje se obrázek

Mám problém, že když zkopíruju soubory tak se mi neukáže na webu pozadí, čím to je ?
<HTML><code><body background="pozadí.bmp" style="background-attachment: fixed"></code>


Podle výše uvedeného se obrázek na pozadí jmenuje "pozadí.bmp"
1) takový obrázek na webu nemáte (hází to chybu 404)
2) název souboru obsahuje diakritiku, i kdyby tam byl, některé prohlížeče a některé systémy by s tím mohly mít potíže
3) formát BMP vzhledem ke své velikosti není ideální formát pro obrázek, zkuste JPG, PNG nebo GIF.

Jen tak mimochodem, ty stránky mají strašně hnusný kód - je normální psát vedle sebe stovky tvrdých mezer? (A úplný extrém je odstavec obsahující pouze tvrdé mezery.)

<small>Téma přejmenováno</small></HTML>
Nípal (moderátor)
"3) formát BMP vzhledem ke své velikosti není ideální formát pro obrázek,"
Tomu nejak dobre rozumis. A co kdyz ti reknu, ze znam BMP, ktere je mensi nez GIF ci JPG? Jedna se samozrejme o male rozmery do 200x200.

Whiler*9 (hbchk-sz.wz.cz)
wz.cz - podpora - nezobrazuji se mi obrazky
jakpsatweb.cz - nezobrazuji se mi obrazky
jakpsatweb.cz - html - nezobrazuji se mi obrazky
Neni jeden z odkazu popisujici tvuj problem?

Pro menu zkus
<b>text</b>
<menu>
<li>text</li>
<li>text</li>
</menu>
Mezeru pred nastavis pres externi CSS, vlastnost padding
MENU LI {padding-left: 20px;}
jakpsatweb.cz - CSS
(cimz se zbavis tech nbsp)

Obrazek v pozadim, ve tvem pripade ma Nípal (moderátor) pravdu
http://hbchk-sz.wz.cz/pozad%ED.bmp
3MB ? Vis, jak dlouho se stahuji 3MB na lince 10k/s ? 300s. Coz je 5 minut. Obvykle ma stranka i s obrazky do 40k.
peta: "Tomu nejak dobre rozumis."
A že ty jsi spal v knihovně? Chci tedy vidět ten tvůj 200x200px obrázek (něco co má 5 barev není obrázek) jak má v nekomprimovném BMP menší velikost než ten samý v komprimovaném PNG.
<HTML>peta: Ano, tomu velmi (= nějak) dobře rozumím. Proto jsem moderátor.

<small>Cítím, že jsme ujeli trošku do offtopicu. Mohl by nám tazatel sdělit, jak je s řešením daleko, jestli vůbec?</small></HTML>
Tom (manual.wz.cz)
BMP uz od pradavna pouzivaji ZIP kompresi.
V knihovne jsem nespal, ja mam na to postel. To vis, my bohatsi :)
To BMP samozrejme nemam (taky pracuji uz s lepsimi obrazky), ale vim, ze jsem takove mel, ktere melo tak 10k v nekomprimovane podobe, GIF mel 9k, JPG 15k. Takze to melo celkem vyznam dat to jako BMP primo nez zatezovat pocitac kompresi.

Nípal (moderátor)
Slovo Moderator je od slova moderovat. Moderator nemuze skoro nic. Taky jsem admin v nekolika aplikacich a nedelam z toho vedu.
<HTML>peta: To bych netvrdil. A hledejte, co bych netvrdil, jsou to minimálně dvě věci, které jste ve svém posledním příspěvku napsal.

Zamčeno, ať můžete nerušeně hledat.<style>form { display: none; }</style></HTML>