HMTL-...

určite se na mne budete ted zlobit..jenže ja nevím a nevím chápat hmtl. a ted nutne potrebuji hmtl na: -nejaké normálni menu
- a hm.. když nejake ješte znate prosím dejte mi ich. budu vam moc vdečná dekuji.
Definuj "normální menu".
<HTML>Definuj HMTL a smysl tvého dotazu. Vyjádřit, že potřebuješ index.html, se dá mnohem výstižněji a lépe. A ještě rychlejší je najít si odpověď sama, řeší se to tu každý týden nejmíň třikrát. index.html je soubor obsahující nějakou úvodní webovou stránku. Soudě dle tvého věku (ne více než 7 let a ne méně než 84 měsíců) bych doporučil na její vytvoření nějaký dětský editor na stránky, např. FrontPage.

V každém případě nečekej, že za tebe někdo udělá domácí úkoly. Zadarmo.</HTML>
Nípal: co, to? Pořídil jsi si už tu křišťálovou kouli? Nebo máš nějakou "chemickou" inspiraci? A nebo dotyčnou znáš a víš že tento den slaví své sedmé narozeniny?
<HTML>ds:
<kříšťál typ="MEGA CRYSTAL ULTRA" dosah="i na Slovensko">Tak snad kouknu na formu psaného projevu a vidím, ne?</křišťál>

Teď vážně: mám raději dotaz ve slovenštině, než trapné napodobování češtiny. Ale moje chápání dotazu (tedy moje první reakce) stále platí.</HTML>
nemá 7 rokov! je to moja sesternica...niečo sa jej stalo tak rychlo zhánala index.hmtl.. uplne bežné v jej prípade.. inak ona má 14.
<HTML>Odchylka 50 % není až tak hrozná. Zamčeno.<style>form { display: none; }</style>

PS: Předpokládám, že má chytrého bratrance, který ji HMTL naučí. Sám nevím, co to je.</HTML>