Nejdou mi stránky

Prosím poraĎte v jakém programu mám tvořit a nahrát si sem stránky děkuji. Upravovala jsem stránky v PSPad editoru a kdykoliv je nahrji, tak mi zmizí vše, co jsem vytvoříila i s pozadím. Děkuji z odpověĎ.
nelly-web.webzdarma.cz
PSPad by nemusela být až tak špatná volba.

Není problém v tomto?

Stránka je založena na nějaké šabloně, ta používá např. stalové předpisy:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="./css/default.css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="./css/print.css" media="print" />


vypadá to tak, že ty stylové předpisy, tedy např. default.css v adresáři css a asi také obrázky z adresáře img nejsou nahrané na serveru - zůstaly na pevném disku
Děkuji. A nevíte o nějakém programu, který je lepší než PSPad?
<HTML>Máš nahraný jen soubor index.html. Obrázky by podle kódu měly být v adresáři images, ale ten tam nemáš, tedy ani obrázky. Vytvoř ten adresář a nahrej do něj potřebné obrázky.

Akorát jsem v tom kódu tedy nečekala <meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 4.0">...

<small>Druhé téma v sekci Webzdarma jsem smazala, není třeba to roztahovat do dvou vláken.</small></HTML>
Děkuju. To je ono.:-))..Mohla by jsi mi prosím poradit.(jsem úplná amatérka), jak když dělám menu, vkládat odkazy tak, aby když kliknu mě to přepnulo právě na tu danou stránku? Mám např.. <li><nelly-web.webzdarma.cz/Home.html">Home</a></li>..nebo jak? To mi právě nejde..Děkuju
Thalia: tedy to, co jsem viděl já, je zjevně něco jiného než to, co jsi viděla ty, koukám, že nelly je širokospekrální amatérka...
Tomu nerozumim.:-), můžeš mi to vysvětlit prosím? Psala za mne před chvílí kamarádka a omylem napsala svůj web. Pokoušíme se o to spolu.
nelly: a jaké jsou tvé stránky?
nelly-web.webzdarma.cz

<li><nelly-web.webzdarma.cz/Home.html">Home</a></li>

např.: takhle
<ul>

<li>
<a href="Home.html">
Home
</a>
</li>

<li>
<a href="Druha.html">
Druhá
</a>
</li>

...

</ul>

doporučuji navštívit jakpsatweb.cz a zažít od začátku
na WZ.cz záleří na velikosti písmen - takže pokud se stránka jmenuje Home.html tak se stejně musí jmenovat i ten soubor na webu.
Pokud se odkazuje na stránky na svém webu tak není potřeba psát to:
nelly-web.webzdarma.cz/Home.html
nehledě na to, že by to mělo být zapsané jako
http://nelly-web.webzdarma.cz/Home.html
takhle bude server hledat adresář nelly-web.webzdarma.cz


v tom, co se ukazuje na webu tomu odpovídá zruba tohle:

<font color="#000000"><a href="default.htm"><font face="Verdana" color="#000000">Home</font></a><font face="Verdana"><br>
</font><a href="latestnews.htm"><font face="Verdana" color="#000000">Latest News</font></a><font face="Verdana"><br>
</font><a href="information.htm"><font face="Verdana" color="#000000">Information</font></a><font face="Verdana"><br>
</font><a href="designs.htm"><font face="Verdana" color="#000000">Designs</font></a><font face="Verdana"><br>
</font><a href="contactus.htm"><font face="Verdana" color="#000000">Contact Us</font></a><font face="Verdana"><br>
</font><a href="links.htm"><font face="Verdana" color="#000000">Links</font></a></font></font></b></p>
<HTML>2ds: jj teď je tam něco jiného.

2nelly: v tom případě musíš do kořenového adresáře nahrát také soubor Home.html atd.. Zatím tam je stále jen ten soubor index.html. Edit: a samozřejmě musíš mít správně ten odkaz, jak píše ds, nějak jsem si neuvědomila, že jsi neuvedla správný zápis.</HTML>
ok. dobře. moc ti děkuju za pomoc