Import databaze SQL

Ahoj vsem, je nejake omezeni pri importu databaze na tento SQL server? Podarilo se mi prenest pouze 10.000 polozek. Kdyz chci vice, stale mi to hazi nejakou chybu "User () error" apod. Diky za odpoved.
<HTML>Špatné fórum, tohle nepatří do sekce HTML. Import provádíte pomocí phpMyAdmina na mysql.webzdarma.cz? Jaké je přesné znění té chyby?</HTML>
Sorry, nejak jsem se uklep.
Prvni hlaska je
SQL-dotaz: "SELECT USER( ) ;" a pod tim je
MySQL hlásí: "#2006 - MySQL server has gone away"
Pouzivam Admina a postup je uplne stejny. cca 12800 polozek nevezme a 10000 jich projde bez problemu.
J.
Musim jeste dodat, ze velikost DB je 0,7MB a hodnotu "max_allowed_packet" jsem nijak neupravoval. JB
No import samotný omezen není. Ale je třeba brát ohled na limity v počtu dotazů a připojení. Ten je tady omezen.
Což se v tomto případě právě stalo. U podpory je uvedeno 8000 dotazů za hodinu. Tady ale vidím 10000 dotazů. Asi to o trochu zvýšili. Každopádně byl překročen limit.
Řešením je počet dotazů (položek) rozdělit na více částí. Aplikuj první část a za hodinu aplikuj zbytek.
OK, diky za rady. Skutecne to slo vyresit vytvorenim dvou tabulek a importem na dve casti. Tabulky jsem pak v Adminovi sloucil a slape to! :-)
Diky J.