PROBLÉM S INTERNET EXPLOLER

Dobrý den. Nevíte náhodou co stím .. dělám stránku, kterou když mám na disku i když jí mám na webu, tak v opeře či firefoxu funguje v pohodě, ale když jí spustím v exploleru tak se mi na obrazovce objeví hláška ....

"Internet Exploler Nemůžu otevřít server (název té stránky) Operace přerušena. " a stránka se mi nenačte ...

Setkal jste se už stím někdo ? Nevíte náhodou co stím ?

Za případnou odpověd děkuji.
Tvoje stránka se mi v IE zobrazuje. Pokud máš na mysli nějakou jinou - uveď tady adresu.
Jakub P.
viz Lama
http://delabrutaleweb.borec.cz/
Zobrazi se bez problemu, jak v IE7, tak FF3. Pokud mas problem se strankou, stranku sem a testovane prohlizece, pripadne vsechny poznamky, co se muzou tykat problemu. Co jsi zkousel a tak.

Ve zminene strance mas 164 chyb, ktere by mohli a nemuseli problem zpusobovat.
1 - chybi doctype
2 - script lomitko "/" se pise "\/"
3 - style, chybi type
4 - <style type="text/css" media="screen"> pred timto tagem snad styl ukoncujeme? Pokud ne, tak se dalsi styly muzou ignorovat, mozna i cele body.
A mam pocit, ze vsechny dalsi chyby se uz jen vezou na tom, ze si myslim, ze se jedna o style nebo javascript, protoze dal opet hlasi problemy s lomitkem...

Zkus hledat slovo validator na webu, google.com, treba, a nejaky si stahni a pouzij na stranku.
peta (peter-mlich.wz.cz):
"1 - chybi doctype"
Doctype není povinné (jen pro pořádek)
Tom (manual.wz.cz)
ono neni povinne ukoncovat LI, ukoncovat UL, ukoncovat TABLE a dalsi veci :)
To byl jen takovy priklad postupu pri hledani chyb a kdyz by to provedl, tak by prisel oznamit, ze se mu tam navic objevilo doctype a co to je. Tak ted se mu to zkrati jen na otazku, co to je :)