Hodnoceni webu a info

Zdar vsem tak zajimalo by me co rikate na muj web a to http://fun-videa.xf.cz/ web nejede dlouho a je to asi na tema to nejlepsi z youtube, me by zajimalo co na nej rikate a vim ze existuje google ale neodpustim si otazku jak zvysit pagerank a s-rank? Diky
1. Stáhl sis šablonu
2. Do ní vložil několik videí z youtube

Co konkrétně chceš hodnotit? Jedinný tvůj přínos je nakopírování videí z youtube.

O pageranku se toho na webu píše dost. Začni třeba na wikipedii.
<HTML>K tomu, co napsal zbi, nemám co dodat.</HTML>
Též se připojuji k předchozímu a ještě dodám, že ta templata stojí za prd:)
<HTML>Já bych měl co dodat - jediný se píše s jedním n. Ale jinak souhlasím - není to ničím originální, navíc takových sbírek už jsem viděl na webzdarma dost.</HTML>
Problem je v tom ze je to delany na vlastnim rs takze design je free a jak jsem psal na youtubu je moc videi ale ten web je zameren na to nejlepsi z youtube tak je jasny ze tam davam videa z youtube :D a zase jak rikas ze vlozim jen par videi tak ono to neni zas takova sranda jak si myslis zkousel jsi nekdo delat neco podobnyho?
Hele nechci tě nějak odrazovat, ale myslíš, že tvůj web s tím "nejlepším z youtube" bude mít nějakou návštěvnost ?

Chceš poslat link s odkazem na googlem vyhledané stránky, které se zaměřují přesně na videa z youtubu a plus .. aspon mají originálnější dizajn ...

Čím chceš tímhle zaujmout ?


Radši se na to vykašli a zkus vymyslet něco co tu ještě není ....
Design mi připadá docela OK, ve struktuře bych se zbavil absolutních linků.

Smysl stránky nehodnotím, čas ukáže.