Jiný ScrollBar v Iframu

Dobrý den. Já vím, že se všude na forech vede diskuze, jestli je dobré že IE podporuje změnu ScrollBaru. I vyloženě chápu, že je to prasečina, ale stejnak. Nechci změnit ScrollBar na celé stránce, ale pouze v Iframe ze scrollingem ....

Jedná se mi o to, jestli náhodou někdo neví, jak udělat tento druh scrollingu .... viz odkaz.

http://www.perspctv.com/#charts (viz část s komentářema)

Zkoušel jsem to všude možně googlit, ale nikde nic, tak kdybyste náhodou někdo věděl, byl bych velmi rád, kdyby se stím svěřil.


Hm ? Hm ?

Za případnou odpověd děkuji. Jakub P.
Posuvník v iframe obarvíš ve zdrojáku stránky, která je v iframe obsažena. Barvení funguje ale v prohlížečích omezeně. Viz. http://www.jakpsatweb.cz/css/css-scroll-color.html
Ano, to vím také, že Firefox nepodporuje barvení scrollu .. ale mě zajímalo, jak udělat scroll podobný tomu na mém odkazu ....
Čemu nerozumíš ve větě: "Posuvník v iframe obarvíš ve zdrojáku stránky, která je v iframe obsažena." ?

Kdyby sis odkazovanou stránku na jakpsatweb prohlídl, našel bys tohle:

Iframe je třeba barvit zevnitř

Lišty plovoucích rámů (iframe), které jsou na stránce umístěné, se nedají barvit z té stránky, ve které jsou vložené. Informaci o barvě lišty je potřeba vložit až do stránky, která se do iframe načítá (atributem src). Jinak řečeno -- lišta patří ke svému dokumentu.

Pokud tě zajímá jak je to udělané na té stránce - podívej se do zdrojáku stránky, třeba v assets/jScrollPane.css
Když se podíváš pořádně, tak zjistíš, že tam žádný iframe není. Ostatně to už určitě víš, pokud ses namáhal prohlédnout si zdroják stránky. V tom případě jsi už určitě našel class="scroller" a z toho vyplývá, že je potřeba se podívat po definici třídy .scroller v souborech

/assets/perspctv.css
/assets/jScrollPane.css
/assets/jquery.jgrowl.css
/assets/fancy/fancy.css

V některém z nich to určitě bude. Zcela jistě nejsi tak líný jako já a do těch souborů se sám podíváš.
Možná je to javascriptem - assets/jquery.scrollpane.min.js anebo nějakým jiným - má jich tam 3 prdelky. :-))
dobrá tedy.