Kde nastavím emailovou schránku?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde najdu a nastavím schránku (cokoliv)@ajia.wz.cz mail, která mi byla přidělena při registraci na webzdarma. Když kliknu na odkaz mail (po přihlášení), objeví se toto:
Warning: imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {mail.wz.cz:143/novalidate-cert}INBOX in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php:4) in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 10

Děkuji všem za rady a za pomoc. A.
Zkus na ten e-mail první něco poslat (z jiného e-mailu). Tohle už se tady někdy rešilo, ale teď si nevzpomenu, jak to dopadlo :/
Kdyžtak zkus hledat (vpravo navrchu je odkaz).
Freeze: A jak můžu poslat mail, když nevím adresu? ........@ajia.wz.cz mi to asi nevezme, stejně jako (cokoliv) jiného co neexistuje, protože to ještě nikdo nevytvořil. Rozumíme si? Nebo jsem tak tupá...? :D
<HTML>Pojem doménový koš chápe hodně málo lidí. Zajímavé je, že koši na prádlo rozumí každý - dáváme do něj ponožky, košile, podprsenky, ale stejně to všechno skončí v pračce.

No, a totéž je tady s mailem. Máš mailovou adresu cokoliv@ajia.wz.cz, kde cokoliv může být cokoliv, např. nevim_co_je_domenovy_kos@ajia.wz.cz. Ať už ti to pošlu na a@ajia.wz.cz, nebo na b@ajia.wz.cz, všechno to skončí ve tvém doménovém koši (který si buď necháš přesměrovat, nebo si jeho obsah vypíšeš tady v menu mail).</HTML>
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, tak to je mazéééééééc, právě jsem to vyzkoušela a naprosto mě to ohromilo.... já si fakt můžu poslat pokaždé s jiným jménem mail a on mi dycky dojde semka, no to mě poseeeer.... (pardon), ale jsem z toho fakt na větvi.... :)) Díky moc, fakt jsem netušila, že něco takového je vůbec možné... :D Díky Nípal a omlouvám se Freeze (byla jsem tak tupá), fakt bych si to ani v nejmenším nemyslela... Ale Nípal to napsal dobře s tím košem na prádlo - díky, no... na blbce se musí polopaticky :D Pokud se na to ptá více lidí, můžete tuto moji odpověď kopírovat nebo na ni odkazovat. Zatím přeji hezký den.