Hodnoceni prosim, snuff.kvalitne.cz

Zdravim, delam si web o snupacim tabaku: www.snuff.kvalitne.cz a chci pro zatim ohodnotit vzhled diky.. xD
<HTML>Promiň, ale když pominu porušení podmínek, tak ten "web" je o ničem. Jasně, obsah se dá doplnit, ale čekala bych nějaký tématický vzhled. Že hned na první pohled bude jasné, o čem web bude. Takhle to zcela zapadne a nezaujme. A to nemluvím o tom, že návštěvník bez flashe si na tvém webu ani neškrtne.</HTML>
<HTML>Debilní flash, porušení podmínek, žádný obsah a nepasující vzhled. Thalia to vystihla za mě.

0/10</HTML>
Efektní, ale o ničem.

Myšlenka: Udělám bombastický web.
Výsledek: Naprostý propadák.
Víceméně souhlasím se všemi předchozími příspěvky.

a) Uniká mi souvislost hvězdné oblohy a šňupacího tabáku (nebo bude zaměření stránek jiné?)
b) Flash naprosto bez hover efektů pro odkazy ("mám tu myšku nad tím textem nebo ještě ne?" Vybuchující koule či co to je čitelnosti taky dvakrát nepřidá.)
c) Welcome na každé stránce už není v módě

..z) na první pohled podivné. Vůbec nezaujalo.

Mimochodem, vím, že ptal ses jenom na vzhled, ale nedá mi to -- proč máš ve všech souborech dvakrát meta tag content-type?

___
Tak jsem si víceméně zahrál na péťu - odpověděl jsem do všech vláken, kde se něco děje a přitom už bylo všechno řečeno :D
Ano, mate vsichni pravdu, nema cenu delat flash vzhledy, co rikate na tohle?
www.snuffgoo.xf.cz
omlouvam se preklik snuffgo.xf.cz
kdyby ti intro bylo kratší a končilo něčím, co by připimínalo, např. Velký třesk a po rozplynutí zplodin Velké třesku by se ukázala vstupní stránka webu, tak by to možná mohlo evokovat nasátí částěček, tabáku (pohyb hvězd) -pak možná nějaké jeho účinky, které by vedly k explozi, tedy kýchnutí - v rozumně krátkém a patřičně dymamickém provedení by to možná i jako intro šlo, když by to nekazila ta zpráva o načítání, reklama a odkaz enter

Tam by ovšem ty hrátky s flaschem mohly skončit
Fetak: To je ořád lepší. Přesto bych měl pár poznámek

a) Na první pohled nezaujme. Stránka musí mít čím zaujmout - textový obsah to prozatím nemůže nahradit
b) Většina textů se lepí (je dost blízko) k černým rámečkům, což zhoršuje čitelnost.
c) Nedoporučuje se používat podtrhávání textu (text-decoration), pokud se nejedná o odkazy -- u nadpisů bych buď linku protáhl (ať se dojem klikacího odkazu ztratí) nebo vybral jiný druh zvýraznění

Mimochodem, pokud je reklama na každé stránce, tak nemusí být navrhu, ale dole (nemusí potom rušit hned na první pohled).
Fetak: To už tu snad bylo ne?
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=3&i=59118&t=59118