CSS Layout

Prosím nevíte proč mi tohle nejde v IE tak jako ve firefox? Potřeboval bych vážně poradit... http://mentalista-tv.cz/nazevl/ jestli to v tom nikdo nevidí tak to má být hlavička pod tím hlavní menu pod tím levý sloupec 100% plovoucí a pravé menu 250px a nakonec patička. Díky za všechny rady. ;) :)
Asi protože Internet Explorer by měl být zákonem zakázaný prohlížeč.. nevím, ale mě třeba nefunguje <a href="index.html"><input type="button" value="Pokračovat"></a> a na Mozille, Safari, Opeře apod.. ano. Musíš to prostě vyzkoumat :P
Jak koukám, tak to máš blbě navržené.

A hlavním viníkem jsou zřejmě špatné zápisy div#obsah a div#prave-menu.

Pokud mají být oba vedle sebe, pak jeden z nich nemůže mít width: 100%, protože tímto mu vlastně říkáš, že si bere celou šířku a na to druhé pak nezbude místo. A margin-right: -100% je opět blbost.
Uprav si tyto dva tak, aby si padly do oka žily spolu spokojeně vedle sebe.

Grelek: Zápis <a><input></a> je dle mě prakticky blbost. Nevidím v tom užitek a navíc dochází ke kolizi - co se má stát po kliku? href odkazu nebo událost inputu? Ale specifikace tento zápis paradoxně nezakazuje, takže je syntakticky správně.
Grelek, díky to co si řekl mi vážně moc pomohlo... :-| (ironie)

A Tomíku tobě fakt díky zkoušel jsem to co si řekl ale to mo udělá akorát, to že mi to menu potláčí dolů... :)