Prosba

Zdarec škvarec & nazdar bazar & čus bambus!

Chtěl bych Vás požádat, aby jste si stáhli na www.cosmos.wz.cz DRUHÝ (první za moc nestojí, ale vyšlo na Score) číslo mýho časopisu a řekli mi tady jaký na něj máte názor.

PS: Jsou v něm i vtipy, např:
Dva studenti co bydlí na kolejích mají veliký hlad a ten první říká: "Mám nápad, budem chovat prase!" A ten druhý povídá: "A co ten smrad, a ta špína!?" První odvětí: "Si zvykne…".
Nebo:
Sedí bagr na stromě a plete kakao. Přiletí k němu slon a zeptá se: "Kolik je hodin?". Bagr vytáhne teploměr a řekne úterý. Slon na to řekne: "Hmm to nevadí, stejně jsem chtěl jít pěšky.".

Všem co se na to mrknou předem moc děkuju a přeju štastnej novej rok!
Co trocha sebekritiky v té anketě...
Dík Ti za tvůj názor. Nechceš to víc rozvinout?
Tak teda dobrá, v té anketě máš akorát pozitivní možnosti, což když se někomu nelíbí ani jedno číslo...
Otázka zní: "Které číslo se Vám líbí víc?". Takže když se mu nelíbí žádné, tak nezmáčkne nic. Je to tak uděláno, aby ti, kterým se to nelíbí zbytečně nezdržovali ty, kterým se Cosmos líbí. A jaký je tvůj názor na samotný časopis?
Až si stáhnu...
safra, ten WZ je dneska rychlej...
Tak a jde se na to:

1) Design:

Hmm, přiměřený k druhýmu číslu, ale pozadí absolutně neladí, navíc nejde minimalizovat stiskem tlačítka. Když už jsou tlačítka tmavě modrá, měl by být scrollbar taky tmavě modrý.

2) Obsah:

Standart, najdeš více, či méně to samý ve všech diskmazích.

P.S. Kolik máš z té reklamy?
Díky žes to tak pěkně zhodnotil!
Z jaký reklamy? Myslíš tu na Fleka? Z tý nemám absoulutně nic, líbili se mi ty stránky i jejich autor, tak sem mu tam dal reklamu, on dal zas reklamu na Cosmos na svoje stránky. Máš zájem? Vychází to na Score takže to zhlídne docela hodně lidí. Barvy - mě vyhovují, scrollbar pěkně ladí s rámečkama. Kdyby byly všechny pozadí skoro stejný, tak by nikoho nebavilo se na to dívat. A navíc já jiný ani nemám :( No, ale na to, že je mě jenom 13 to docela ujde, ne? A obsah se mi zdá středně nadprůměrný, protože recenze jsou opravdu kvalitní a navíc je jich hodně.
Jo, nežikám, že je to špatný, ale je to moc kontrastní.
To "nežíkám" - to je překlep nebo je to schválně?
No, čo še Ti ploboha na to nelíbí, ty žežicho?
No tak, to jste všichni tak líní? Prosím, prosím!
Co si čekal?
No rozhodně víc,
jednou tady dal jeden borčík prosbu na otestování ňákýho programu, myslim že to byla matematika či co a 20 lidí mu to tady zhodnotil. Ale ty seš hodnej, na tebe je spoleh. Nechceš mi dát 20 hal? Stčí na mojí stránce klepnout na reklamu. Na tu dole. Se měj.
Ťuknul jsem Ti na to ve dvou prohlížečích, sand to nevadí. (účet pošlu poštou).

Btw. Doufám, že se to nestane pravidlem.
hehe ....
.... Vsichni bezte klikat na banner a stahovat 1,5 Mbtovi zrudy...
hehehe
Cosmos je dosti v pohode..
Chvalim. Na to ze ses jeste malej kluk je to az moc dobry.
.
velice ti chvalim design casopisu a zvlaste pak jeho obsahlost .........


POSILAM TI VELKE BRAVOOO

Zirtec