grafika

........ neudělá někdo češtinu do 3ds max 5? Určitě by to ocenilo hodně nadšenej grafiků!
....jsem začáteční grafik, proto sháním jakékoliv tutoriály od Photoshopu 7 až po 3ds max 5 a link na nějaké češtiny....
Dík!

btw> spoléhám na fórum wz, protože je to jak se zdá nejlepší free web, který poskytuje místo pro saity ........proto by se tu na tomto fóru mělo pohybovat hodně dobrých grafiků a spousta jinech dobrých webmasterů.........
www.cestiny.cz
tam? na maxe sem nic nenašel!!!!!!!!
Sakra lidi, budete se muset naucit anglicky, to chcete delat fsechno v cestine???
english is by my opinion very simple language - so i dont know wheres the problem?
Ano skutečně chci všechno v češtině. Česky ještě umím. Nevím koho napadlo dělat všechno jen v angličtině.
Ono to co si napisou sami cesi je vetsinou v cesky i anglicky verzi, ale proc by americani meli psat soft cesky???
Proc? Protze to uz se jim vyplati delat programy ve spanelstine a to kvuli tomu, ze v U.S.A. je vic mexiku nez cechu!!
no ja necim.. myslenka jednoho svetovyho jazyku se mi docela libi, jak se chces jinak dorozumivat, svet je dost malej..
no a proti tomu aby to byla anglictina rozhodne nic nemam, myslim ze jestli nekdo jo tak mu stejne nezbyde to akceptovat..
jestli nekdo zkousel udelat nejake makro v ceskym ms excelu tak musi cestinu primo nenavidet :).
proti vb mam toho skutecne hodne, ale cesky preklady funkci (napr 'KDYŽ'), to uz je na me prece jenom trochu moc :-)
BOHDAN: to je docela sila : D

DONNY: IN your opinion : )))) but I share your opinion.
bohdan : Taky bych byl pro jednotnej svetovej jazyk ale proč zrovna angličtina ? Já bych byl po latinu ale myslim si že to celý je dost blbej nápad protože jak se řiká "co vymyslíš v jednom jazyce tě v druhym ani nenapadane" :)
Heee, tag zpatky k tematu, ja ted 3ds max 5 delam a gdyz ctu ten manual, tag to je jak kniha - tohle prekladat do cestiny jedine gdyz mi za to negdo zaplatite a to poradne, toho je totiz tolik, ze uz jenom to v anglictine precist trva chvilku, natoz to este pretukat do cestiny :-))) Ale v angline je to v pohode, tutorialy mi dou a docela to chapu, huuuraaa :-))) Tagze se fsichni ucte anglicky :-)))
Ucit se anglicky ses normalni sotva umim cesky a jeste anglicky. :)) Taky neumim engl a nejak mi to nevadi samozrejme ze maxe kvuli tomu nezvladam. Ale zatim me to psichicky neslozilo :)))
Mno ja taky neumim poradne cesky, ale anglicky trochu jo :-)))
Kurvadrat zase si lepsi. To se dela mel by si stim neco delat musi ti to jit na nervi byt porad o krok predemnou :)) Dekuji za pochopeni :))
Mno co, negdo musi bejt lepsi :-)))