Tvorba pdf souborů

Neznáte někdo nějaký program na tvorbu pdf souborů. Stačilo by mi i převádět obrázky ve formátu jpg do pdf.
Zkus se podívat na Slunečnici.cz, tam něco bude
Já to dělám, když potřebuji ve photoshopu. Ale moc to nepotřebuju
Díky, ale photoshop moc neovládám. Zkusím něco nalézt na té Slunečnici.
Na Photoshopu to není nic těžkého. Prostě obrázek uložíš jako neco.pdf. Proč to vůbec potřebuješ?
pdf je pro kombinaci textu s obrázky. Používám to jen na složitější návody k použití s jednoduchými obrázky.
Uložit 1 obrázek do 1 pdf souboru není problém. Asi jsem to sem zapoměl napsat, ale potřebuju uložit více obrázků do jednoho pdf souboru. To mi zatím ve photoshopu nějak nejde.
Skutečně nikdo neví jak z několika obrázků vytvořit 1 PDF soubor?
program convert z baliku ImageMagick to umi

$ convert soubor1.jpg [soubor2.jpg ...] soubor.pdf

a kdybych si nevzpomel na convert, vzpomenu si na pdftex ;-)

photoshop - nic proti nemu, ale je to trochu velke a drahe delo na takovou drobnost ne ?
Já mám skener, který umí ukládat přímo do pdf, tak je mi to fuk. Třeba 50 stran.
V Photoshopu je to s obrazkama jednoduchy, ale dost by me zajimalo jak dostat z normalniho textu PDF???
Zkus na http://www.smile-to-me.de stáhnout jejich konvertor WordToPDF.

Potřebuješ ještě GhostScript a nainstalovat ovladač libovolné PostScriptové tiskárny (já jsem zkoušel jakousi barevnou (pokud chceš obrázky v barvě, je to nutnost!!!) laserovku od Canónu). Jinak je to v němčině, ale program má i anglickou a českou jazykovou mutaci.