Zhodnocení stránek

Právě jsem nahodil nový web udraka.webz.cz . Mohl by je někdo zhodnotit? Přijímám všechny poznámky (hlavně kritiku). Dík.

Snad se Vám budou líbit. A pokud ne, pokusím se je podle Vašich výhrad upravit.
Myslim ze ty SMS brany bys mel otevirat v novym okne, nejsou soucasti tvych stranek tak by se nemeli zobrazovat v tvym framu.
Jinak hudba mi nehraje (MSIE 6.0).
Melo by to bejt vyladeny i pro mensi rozliseni. 800x600 je precejenom jeste jedno z nejpouzivanejsich rozliseni. Podle myho counteru 39% a 1024x768 44%.
Nebylo by lepsi zobrazit ten banner na strance a ne v pop-up okne?

Jinak stranka dobra tak se drz.
Myslim ze ty SMS brany bys mel otevirat v novym okne, nejsou soucasti tvych stranek tak by se nemeli zobrazovat v tvym framu.
Jinak hudba mi nehraje (MSIE 6.0).
Melo by to bejt vyladeny i pro mensi rozliseni. 800x600 je precejenom jeste jedno z nejpouzivanejsich rozliseni. Podle myho counteru 39% a 1024x768 44%.
Nebylo by lepsi zobrazit ten banner na strance a ne v pop-up okne?

Jinak stranka dobra tak se drz.
Tak sem koukal je to stylove jednoduche prehledne :)) Pusobi to na me pozitivne:))) Alspon prozatim :))
Pro Bohyna: Mohl bys mi říct, kolikátku máš monitor? Na mé 17 se to zobrazuje pěkně i při rozlišení 800x600

Jinak dík za zhodnocení (s těma sms bránama něco udělám a nad reklamou ještě popřemýšlím - není lepší, když ji můžeš hned vypnout a pak už neotravuje?)
Ta reklama - no nevim já bych radši měl reklamu na stránce než zavíral to okno, nakonec záleží na tobě.
Monitor mam 14 ale elikost monitoru s tim nemá nic společnýho. Záleží čistě jenom na rozlišení (a na zobrazených lištách já mam jen standartní tlačítka (velký ikony), adresu, menu a stavovej řádek).
Docela pekne stridme ale kazdopadne bych volil jine barvy....ta modra je divna.....a cely to bije do oci,ale jina pene stridme,tak akorat......
Reklama nevadí, ale pravda, ideální by byla někde hodně dole : )))S modrou souhlasím, trochu bych ji ztlumila. Inak vcelku dobré, chválím ; )

alterna.wz.cz
ansa.webpark.cz
______________
Live in peace.
Ta reklama musi byt podle stanov WZ na hlavni strance nahore nebo dole na kazdy strance. To se radsi priklanim k jedny nahore nez aby se pokazdy nacitala. Tu modrou bych taky trochu ztlumil je moc kriklava a nebranil bych se trochu pritvrdit treba az na NAVY, nebo naopak do hodne svetla ale ubrat zelenou.