GOGIdeign-Ohodnote mi nekdo stránky

GOGIdeign-Ohodnote mi nekdo stránky-Prosím. Jsem začátečník. Ono na nich nic není ,ale potrbovalů bych znát názor alespon na to menu:).
s
Jo ty stranky jsou www.gogi.wz.cz
JO a musite chvilku pockat protoze sem nestihl juknout preloader a na pozadi toho flashe se ma objevit jeste obrazek.MUSITE POCKAT cca7s.DIIIIK.
Jako nechci být nějakej kritik a snad nepříjemnej, ale nepřipadá ti trapný chtít ohodonotit stránky, když na nich skoro nic není. To je ztráta času!
protoze na webu nic neni :-( tak hodnotim akorat graficky - celkem nezazivna barva, reklama uprostred me desi a design neni moc originalni a pritazlivej, ale to je vec vkusu. Pusobi to na me chladne - jak podzim. Ted je jaro v plnym proudu, leto za rohem a spousta probuzeni bez jedine vzpominky na vcerejsi noc pred nama :o))))

technicka poznamka - sice je zakazany scrollovani ale velikost obsahu vrchni a spodni stranky je vetsi nez velikost ramu tim padem to de i bez scrollovatka... no ja sam nevim jestli s tim de neco delat, ale mohl bys pouzit tabulky misto ramu a mel bys to cely jako souvislej web - akorat by byl problem s wz reklamou, sam to ted taky resim.

jinak ve flashi Ti to celkem de, akorat nechapu, webdesign zdarma? To bych moc nenabizel :-)

Jinak preju hodne stesti...