Který IM je nejlepší?

Poraďte mi, který prográmek pro instantní komunikaci je nejlepší - yahoo messenger, msn messenger, odigo nebo jiný? Zatím používám ICQ, ale je dost nestabilní a to mám slušný připojení. Dík za tipy.
pro me jabber, ale jde o to, jaka mas kriteria
Netmeting :)) Je celej ceskej a de tam snad vse co potrbuju :))
No, hlavní kritérium je, aby zvládal pokec mezi více uživateli najednou.
jednoznacne jabber, je to velice dobre navrzeny a otevreny IM system. Muzes si zvolit libovolny freejabber server pro svuj ucet nebo si v lokalni siti provozovat vlastni, jabber neni tak centalizovany jako ostatni IM systemy, coz je v mnoha ohledech +. Navic pomoci transportu na strane serveru muzes komunikovat i s uzivately mnoha jinych siti. K dispozici mas skalu ruznych klientu pro ruzna prostredi, javu, win/lin/..., javascript/xul, palm, (a narozdil od ICQ klonu maji jebber klienty stejnou startovaci pozici, k dispozici volne specifikace komunikacniho protokolu) .... Nakonec zkoukni na jabber.cz nebo jabber.org, informaci tam bude dost. Pokud ti ale zminene vyhodny neprijdou tak padne, je nejvhodnejsim IM klientem asi ICQ.
Nejlepší je program Trillian, zvládne sít ICQ, Yahoo, IRC, AIM a MSM najednou.
Mě se líbí Miranda... Už jen kvůli pěknému názvu:-) http://www.miranda-im.org/
Nejlepsi je pokecat si primo.... .. nebo CB
No, kamarád používá Trillian a nezobrazuje mu to české znaky ode mně(Mirabilis ICQ), ale od ostatních prý jo....
Ja pouzivam nejcastejc svoji hubu a s kodovanim problemy nemam;-)
Dekuji vsem za rady, presel jsem z ICQ na Jabber, pouzivam klient JAJC a nemuzu si stezovat.
2 Sojkovec: rozhovor z oci je sice nejlepsi (a nejjednodussi), ale kdyz se byvala trida rozjede na vejsky po celym svete, nezbyva nez sahnout po nejakem IM
No to je jasny, ja sam mam jinak icq a zatim sem nemel nejakou potiz
( a to ho mam pusteny vlastne porad...)
Právě ta Miranda, jak jsem již psal výše má v nové verzi podporu ICQ, Jabberu, MSN i AIM... Navíc má pár kilo, tak jsem ji měl ve škole na síťovém disku všude k dispozici... A je to pravda, všeci se rozběhli na výšky a ICQ je naše společná řeč...