Problem s domaci siti ohledne sdileni ?

Zdavim Vas lidicky mam takovy problem mam doma dva compy v tom hlavnim kde mam dve sitovky a operacni system windous XP profesional propojil jsem oba pocitace dohromady a pokusil se klasicky sdileni. Na hlavnim compu mam teda winXPpro a na tom druhem ma win98 SE. kdyz jsem zadal na win98 sdileni tak to v pohode funguje a ja se s meho compu kde mam winXP na vse dostanu v pohode ale jak se chci s toho vedlejsiho compu kde mam win98se pripojit na sdileni compu s winXP tak to po me chce nejake heslo. To bych jeste chapal ale jestli znate jak to je we WinXp tak tam se zadne heslo nedava a presto to vyzaduje heslo a tak uz fakt nevim jak to udelat abych to spravne nastavil nebo popripade jake heslo ma namysly. Ve win98 je to jednoduche a hned to mam ale WinXP to maji nejake slozitejsi. A proto Vas prosim moc o radu jak na to?
ve vin xp a 2000 musis pro zdileni otevrik konzoli pro spravovani uzivatrlskych uctu a povolit ucet Guest a pro bezpecnost mu nastavit nejake to heslo to pak zadas pri prihlasovani z win 98
nebo kdyz das na ten ruhej komp win 2000 tak by sy tam zadal jakekoliv username (existujici )a heslo
Tak to nevyslo povolil jsem ucet Guest a pro bezpecnost mu nastavil nejake to heslo ale porad mi to pise zadejte heslo pro \\HLAVNI\IPC$
ale jeste koukam ze pises ze dat na ten druhej komp win98 tak by sy tam zadal jakekoliv username (existujici )a heslo tak tam se jeste musim mrknout nevim kde to tam presne je no snad to pak pojede :/ Tak zatim diky
Tak prd zkousel jsem to ale porad to nejede tak to uz fakt nevim WinXP mi zatim vse jelo a delalo co jsem potreboval tak je mi s toho na nic :/
mas na win xp povolene nekdo v nastavei zdileni souboru taky zkontroluj nastaveni sitoveho adapteru
hod na ten druhej komp 2000 nabo taky xp maz to bez problemu
to s tim user name plati jen kdiz mas 2000 nebo xp (snad)
Ok snad to bude ok jeste ma ke me zitra jeden kamos pride a mrknout se na to snad to pojede. ale jinak diky moc za rady