Který z vyhledávačů používáte?

Který z vyhledávačů používáte?
Já používám nejčastěji seznam.cz, ale ten je ted trochu divnej. Jinak odkazy na svoje stranky mam na těchto vyhledávačích:
seznam.cz
atlas.cz
najdi.to
centrum.cz
katalog.webzdarma.cz
...

Zatim čusky
Rop
www.google.com
taktez www.google.com
Centrum.cz je super...
Kdyz to nenajdu tam, pokusim se na seznam.cz, ale vetsinou co neni na centrumu, neni ani na seznamu. No a kdybych umel lip anglicky, asi bych taky casteji navstevoval google.com
www.google.com, www.seznam.cz, když už nevím, kde to najít, tak se to buď vykašlu, nebo www.redbox.cz

¨Kdysi jsem používal www.atlas.cz(msn.atlas.cz), ale nechápu proč.
googla a yahoo, nekdy ten zbytek
www.google.com, z ceskych www.seznam.cz, obcas klikni.cz
Samo že google
GOOGLE, někdy i Seznam.
www.google.com je nejlepsi co nejnajdes tady nikde jinde nehledej

teda pokud s nim umis zachazet:-)


Jo a CAFÉ umet lip anglicky:-)? Jestli jen trochu pouzivas pocitac a net tak bys na to mohl prijit sam =>vedle vyhledavajiciho form. pole je odkaz Preferences na nej kliknes a uvidis napis Interface Language vedle toho jsou nejake keci(tak moc neumim anglicky) ale to te nemusi zajimat => a v rolovaci nabydce proste nejdes Czech a na hore kliknes na button Save Preferences => no a zazrak je na svete staci potvrdit a google je ceske
Presne tak..
tez pouzivam google
pri zvoleni jazyka jako cestinu ho budes mit nejenom cesky ale bude umet i vyhledavat jen v ceskych lokalitach.. cili plne nahradi seznam i centrum
Nastavit v prohlížeči preferenci jazyka na cz, cs jako první místo. Google by pak měl podle toho nastavit jazyk.

Používám Google - 80%. V česku www.morfeo.cz - 18% (bývalý WebFast - vylepšený vyhledávač Centrum.cz). 2% ostatní.

Tomík.
GOOGLE.COM is best
Ted nedavno jsem nasel dost dobrej ceskej fulltext http://jyxo.cz/ Na cesky stranky je lepsi nez google
google.com - kdo najde lepsi ma u me korunu ;)
jyxo.cz je bezchybny... nejlepsi ceskej fulltext
Většinou žádnej, popř někdy používam seznam
google.... obcas yahoo....

já hů ty hů vsichni yahoo :)))
google seznam jen kuli tv programu
JYXO.CZ

A chystám se používat POROVNANI.INFO, až jej dokončím ...
>A chystám se používat POROVNANI.INFO, až jej dokončím ...

ehm... domena info je neaktraktivni...
jinak dobrej pokus o reklamu..
navic pod slovem porovnani si nepredstavuju ani vyhledavac ani katalog.
spis mi to pripomina operator "==" z prog. jazyku....
já taky www.google.com
samo ze google

a este takove upresneni: Seznam pouziva Google..

:)