zaheslovat změnu pozadí monitoru

Nevíte někdo, jak ve windowzech (98) zaheslovat změnu pozadí monitoru? Pokud víte, kde program k tomu určenej seženu, dejte mi sem prosim link

Díky moc
Nevim to určitě ale myslim že jsem ten program zahlédl jednou na www.slunecnice.cz když jsem hledal pozadí
Mno.... to co chces je docela slozitejsi problem.. muselo by jit o residentni program ktery by kontroloval soubor win.ini cast Desktop polozku Wallpaper a pri zmene zadal heslo... ovsem i tak by to nebylo pri malem zatezovani systemu mozne odchytit beze zmeny.... zkratka je to nesmysl
To nemůže bejt kravina, chci jednoduchej program, kterej bude vyžadovat heslo pokaždý, když bude někdo chtít změnit vlastnosti monitoru (tapetu, rozlišení, barvy.....). Tyto programy se používaj ve školách. Kámoš mi řikal, že se nějakej takovej program snad jmenuje Optim access, ale neví to jistě
zkus poledit primo od M$ mel by bejt i na Install CD. Tim to jde zakazat...
Poledit je na dvě věci vlezeš do registru vypneš ho a find...
jisteze ale na nekoho kdo ma jen uzivatelsky znalosti systemu to staci... Kdyz nekdo vi kde to vystourat v registru tak obejde i jakejkoliv jinej program kterej to hlida...
Pokud je to neco od MS tak to mozne samozrejme je.. byla by totiz potreba zmena systemovych knihoven
optim access to velmi pravdepodobne umi, ale ta verze pro win9x je tak hnusna sracka... (vim o cem mluvim, ja ho mam ve skole)

a jestli se tu fakt mluvi o optim accessu, tak ten na slunecnici asi nebyl ;-)
Tak sem zkoušel ten poledit a stojí pěkně za ho... Já to chci zaheslovat a nechci rozdělovat uživatele, to akorát zdržuje při zapínání PC.
Nemusis rozdelovat uzivatele... Na hovno je, to je fakt, jenze bych rek, ze zabranit zmene pozadi je asi blbost, na co vubec? Jinak zkus si udelat davku (.bat), kterou pri startu systemu vzdycky prepises soubor win.ini (mas li win 9x)