Dotaz o hardwaru

Dá se připojit harddisk ata133 na ata100 konektor?
Jit by to melo ale nebude ata133.. A nemas nahodou hdd maxtor?
No stim počítam, že to pojede na ata100, ale hlavně abz to tam šlo připojit.

Proč maxtor? Ale myslim, že je to maxtor 120GB. Jsou s nim potíže?
No ja mel Maxtora (60GB) kterej mi po kratkym case odesel (chybny sektory napric celou mapou disku), reklamoval sem ho (fakt mi ho vymenili), dostal sem tedy novej, a ten mi taky uz kiksnul (nestesti preformatovani jeste pomohlo, chybny bloky jeste nema, ale i tak.. Nemam s maxtorama dobry zkusenosti
da se pripojit bez problemu (konektro je stejnej, nebo se seredne pletu a to bych takhle po ranu moh')

2 sojkovec: neuvaril si ho? to se hodne stava 120GB diskum, co je na nich hafo filmu a malo vetraku, fakt
A proto máte používat maličké stařičké konfigurace které neuvaříte ani kdybyste chtěli ;)
to je pravda, neni nad kompy s pasivnim chladicem (nejenom stary, ty pentia 2 toho taky snesou dost ;-))
2jkt: to nevim ale byl (a je) jenom 60GB;-), pravda je ze docela hral, ale ne vic nez muj seagate, a v kompu mam uz 4 vetraky, zatim to chladi
cert vi, vyreklamoval jsi ho, tak co...
no i v tom ksefte tvrdili ze maxtory lidi hromadne vracej, snad je prestali i kupovat
tak si dam pozor ;-)
btw, co to bylo za kram?
losan
Jak vás tak čtu zlatý moje PI s 13tigigáčem, a navíc má ot tu výhodu že pasivní rušivě nehučí :-)))))
Jo zlaty moje P233 - kde ted asi jenom je? ;-)