id3 tagy - program

Existuje program na stahnuti ID3 tagu, kterej to zapise primo do MP3, anebo se daj ID3 tagy stahnout jenom pri prevadeni audio ceda?

chvilku sem hledal, ale nemoh sem na nic takovyho narazit.....
takovej program je.. MediaTagger, podivej se po netu, je freeware..
<HTML>coze?
no ja si vzdycky myslel ze to umi i winamp snad od prvni verze :)

vynikajici je cesky freeware "SpeedTag"
umi ztagovat nekolik mp3 naraz cim se to hodi je kazdemu jasne</HTML>
dekuji devcata :)
Master: jo ale tenhle mediatagger toho umi mnohem vic.. naprikad nacte pro playlist mp3 z CDDB nazvy a hned je ulozi do mp3 a edituje vic souboru najednou podle danych pravidel.. idtagy -- nazvy souboru a obracene... a jeste dalsi vychytavky
Hadate sa ako male deti... SpeedTag som sice nenasla, ale MediaTagger vyskusam. Vravite, ze to nacita CD text a zapise ho do id3 do uz skomprimovanych mp3?
Xena: presne tak, z CDDB na internetu primo do hotovych mp3
<HTML>Xena: muzes citovat kde se hadame jako male deti?</HTML>
Nikde se nikdo nehada.. Winamp to opravdu umi snad od prvni verze, ale s timhle programem se to dela tak 10x lip, protoze je na to primo urcenej
<HTML>Xena ma vidiny.. ja jsem nerikal ze to ma delat ve winampu (pro xenu:) a ty Sojkovce jsi nerikal ze jsem to rikal....
jen rikam ze jsem to delal ve SpeedTag protoze si myslim ze ID3Tagy nejsou tak dulezita vec aby na to byl potreba nejaky special..</HTML>
Jestli jsou nebo nejsou id tagy dulezity je vec nazoru, nicmene vypada to lip, kdyz se o skladbe ukaze nejaky info...