Prosim zhodnoťte!

www.s-p-e-e-d-y.wz.cz, www.speedy-kabel1.wz.cz, www.kabel2.wz.cz

... jak se muzete docist v mym guestbooku, jsou delane rucne v C+CSS :-))
www.s-p-e-e-d-y.wz.cz:
1. jsou delane rucne v C+CSS :-)) - to jako že ručně ve FrontPage?
2. někde jsou překlepy v TITLE a jak koukám i v názvu souboru
3. menu sice funguje, ale na otevřené stránce většinou nic není, což asi bude až časem. Jo a myslela jsem že se bude měnit ta barva červenáxzelená u těch menutlačítek, pokud to tak nemá byt tak sorry
4. ta tabulka s odkazama napravo se mně taky nelíbí, chtělo by to jinou barvu, než modrou na černé, podle barev soudím, že tam není žádná nadefinovaná a tudíž se zobrazuje podle nastavení mého IE
5. chtělo by to rozhodnout se pro jedno počítadlo, ale asi nějaký úplně jiný než tam máš, ale to může vidět každej jinak
6. chtělo by to trochu css, například tag font a design tabulkami se dneska už zrovna moc nepoužívá
7. u nadpisu stránky nastavuješ font Antigoni Light, ale nevím jestli ho bude mít každý uživatel nainstalovanej
www.speedy-kabel1.wz.cz:
tak tyhle stránky jsem vůbec nepochopila. Moc se mně nelíbilo to otevření okna přes celou obrazovku, navíc bylo všude to samý a jeden odkaz (tuším že _Já) nefungoval
www.kabel2.wz.cz:
1. opět FrontPage a jeho New Page 1 v TITLE a jeho pro mě nesrozumitelný kód (né že bych mu nerozumněla, ale je tam tolik nepochopitelně a nesmyslně použitých věcí, který bych já sama nikdy neudělala), tudíž se k němu nemůžu vyjádřit
2. To Zpět do menu se mně tam moc nelíbí, spíš zaktivuj v menu to Něco o Kabel2
P.S. v jiným fóru píšeš, že stránky děláš v Notepadu. Takže tyhles nedělal ty?
Jiste, ze jsem je NEdelal ja, ani s nimi nemam nic spolecnyho, ale jejich "autor" me neustale otravuje a presvedcuje me, ze to dela rucne v "C+CCS" (ne CSS ale "CCS")
je to pooooooobl!
s-p-e-e-d-y: v knize ti trochu luftuje znakovka.
kabel2: opět luftuje znakovka.
www.speedy-kabel1.wz.cz - neni dobrý psát názvy souborů s čárkama a háčkama...
sorry Sojkovče. Ty zknakovky jsou správně. Měl jsem to blbě nastavený v Opeře :-(
majkls: me nic neluftuje, to nejsou moje stranky... ja mam jen jedny a to www.sojkovec.tk (sojkovec.wz.cz)
to abych si taky hodil doménu majkls.tk ;-)
teda, k těm linkům - většině tabulkových webů nadávám horem dolem, ale tady bych si asi musela vyplivnout hlasivky.....tomu se říká p-ř-e-t-a-b-u-l-k-o-v-á-n-o :-/
další věc, co opravdu nemusím vidět, jsou prázdné stránky, které někdo nahrává na web a už na ně i rozdává linky, to je prostě plácání místem na freewebech :-(
nechápu, k čemu někomu je uveřejňovat prázdné stránky bez obsahu, vždyť to snad i popírá poslání internetu :-))) ....když v nějakém odkazu v menu nic není, tak ho prozatím prostě oddělám, ne?
To strašlivé množství počítadel mě velice zmátlo. Většina lidiček, kteří si chtějí na stránku dát nějakou vesele barevnou pitomost, to řeší javascriptem nebo nějakými animovanými gify. Má tohle být další druh vycpávky, nebo je to nějaký hlubokomyslný projekt, který jsem nepochopila? Není to třeba tak, že autor toho webu pro Counter.cnw.cz vytvořil tyhle vzhledy?
O použitelnosti a nedejbože validitě kódu se nebudu rozšiřovat, protože to je spíš problém tvůrců FrontPage. A samozřejmě, že je na každém uživateli, zda bude používat pro tvorbu webů program, ze kterého leze taková prasárna.

Nemýlím-li se, má zkratka CCS něco společného s benzínem nebo platebními kartami. To musím před autorem těch stránek smeknout, já něčím takovým ovlivnit vzhled webu opravdu nedokážu :-)))))))
btw: ne, že by tam nějaké kaskádové styly byly k vidění...
To Sojkovec: no však mně se to hned moc nezdálo, že bys je dělal ty, protože mně to nesedělo k tomu, co jsem si o tobě myslela, i když jen na základě odpovědí tady na wz.