hosting - poradte

Poohlizim se po hostingu s parametrama neco jako:

- 2 GB mista s moznosti rozsireni
- povoleni download serveru (traffic nebude asi obrovskej) s moznosti placeni za prenos dat
- zatim nechci dedikovany server
- dobra cena cena ( a i parametry)

Jestli neco takovyho existuje [ ;) ] taxe tesim na vase nazory....
jo a taky duo PHP + MySQL je samozrejmosti :)
Když mi dáš prachy, tak ti takovej klidně postavím. Ovšem musíš si splašit připojení k netu ;-)
Zkus www.xweb.cz
Anebo se zkus dohodnout přímo s Mírou.
Tohle je pro každého poskytovatele hostingu dobrý obchod, aspoň podle mého amatérského názoru...
ono ubytuj 2GB... Je to jako 40 freeehostingů.
Když za to zákazník zaplatí...
<HTML>by me zajimalo nac je treba 2GB ....

internet je predevsim o informacich...
o souborech je DC++,kazaa,...</HTML>
Master: ...a FTP...
to chce zakládat asi studnu nebo webattack nebo něco podobnýho
Nebo nejake free photos, mozna i videos...
zadny pecko, jako par typu bych mel (servery.cz, superhosting, coolhosting), ale chtel sem znat nejaky alternativy.........
Alternativu? Já ti řeknu alternativu: Udělej si sám ;-). Stačí trocha znalostí+ neomezený přístup na net + veřejná IP a je to v suchu ;-).
az na tu elektriku, uz sem to tu nekde psal...
arachne.cz (ja to nedelam, reefrence nemam, zakaznik zatim nejsem...)
elektriku... To nebude zas tak hrozný. Když postavíš skromější, tak:
P433, 10GB HDD, 5400 ot., 100MB ethernet, 128MB RAM, to bohatě stačí. A s elektrikou to nebude tak horký:
spotřeba kolem 30W.... to není ani 1KWh za den...
Ještě k tomu linux linuxu.

Tomík.
Sorry,ale nechálpu..
majkls: vtipálku...
Stejně nechápu Tomíkův výrok. Jsem asi moc natvrdlej.
Windows jako webserver pro tento počítač? Jedině tak pro jednoho. Ale pokud se nahrnou lidi, tak to server nepřežije. Linux je stabilní a na rozdil od Windowsu moc nežere. Jen tak mimo. Ono by klidně stačilo i 486 v ledničce.-))) (Je to pravda, ale nebyl to webserver, ale router na linuxu).

PS: >> linux linuxu >> Udělal jsem překlep. Prostě ujela klávesnice.
PSS: Od tehle konfigurace nejsi daleko o de mne. Dost pochybuji, že by tento PC vydržel běžet bez problému třeba týden.


Tomík.
Jo já mám webserver P166. Nejen webserver. Ale že stačí, tak to bude spíš malou aktivitou. Ale na 512 WiFi by podle mého šlapal bez problému. A žere tak 25 W ;-)

A Tomíku: Já jsem o tý 433 neříkal, že tam budou Widle. Jak jinak něž Linux. Na 166 mi taky šlapou měsíc a bez problému, dokonce i po několikanásobném výpadku sítě....
S linuxem to vydrží, ale né s Widlemi, ty se spadnou i samy;-). Ta 486 to taky vydržela několik dní bez přestání. (Nevím jestli ještě žije. Já už na té škole nejsem).
na svete neni jenom linux a windows