eJay - Zkritizujte mi web :-)

Zkritizujte mi web, jaký je atd.....
A kde je ?
:) lidi vždycky zapomenou uvést tu maličkost: URL...

...jako by tady snad jiné stránky nebyly
AHA, sorry :-) www.ejay.wz.cz
Epilepsy warning
Dej pryc ten strasnej uvod, a ten jezdici nadpis nech stat v prostredku, a mas to hned o pas set procent lepsi..
Jako vždy se moje výtka týká znakové stránky: nezapomínat! Už mi tam zase chybí š, ž ...
No to je jasné. Autor jaksi pozapomněl definovat znakovou sadu.

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
Hehe nechci ti nic rikam na tvuj web ale kdyz davas svuj web na kritiku tak bych asi neryskoval ukazovat to takhle bez reklamniho banerku :o)
<HTML><i>Hehe nechci ti nic rikam na tvuj web ale kdyz davas svuj web na kritiku tak bych asi neryskoval ukazovat to takhle bez reklamniho banerku :o)</i>

nene to je v poradku... dalsi co zrejme neumi cist podminky pri registraci.
pocka si az mu to robot smaze a pak pujde do sekce podpora "poslat admina do hajzlu" tak jak to umi ti kdo si mysli jak WZ neochcali kdyz jednou bez banneru</HTML>
:)
ten banner bych tam hodil jen pro tvé dobro aby se nestalo to co říká Master
Ty odkazu jdou opravdu špatně číst..jinak to jde

Už se těším až dáš příspěvek do sekce podpora "PROČ MI SMAZALI WEB?"
:-))))
marquee bych uplne zrusil !
viděl jsi to v mozille, start ti odjede a jseš v haj...
Dám ti zadarmo jeden tip: existuje taková věc, které lidi říkají metainformace, a ta není tak úplně k zahození... ;-) Nebo třeba aspoň nějaký pokus o DTD?

<TITLE>.: eJay - eJay - eJay :.</TITLE> taky není nejveselejší řešení - co třeba napsat tam něco podobného, jako je v nadpisu (eJay - program na hudbu)? Je to daleko informativnější, než napsat tam třikrát za sebou ten samý podivný shluk znaků...

Kód je jedním slovem zastaralý, možností CSS využívá naprosto minimálně. O tabulkovitém layoutu nemluvě ;-)

Teď z pohledu běžného uživatele: vůbec se mi nelíbí ta spousta hýbajících se potvor na vstupní stránce. Postihnout stránku záchvatem padoucnice zvládne skoro každý - zkus se odlišit...
Taky barvy (černé písmo, středně modré pozadí) nejsou zrovna šťastně zvolené: uživatel s dobrým zrakem je jakž-takž přelouská, ale nevím nevím, jak se s tím popere třeba někdo s mírnou vadou vidění.
Nejpikantnější jsou odkazy při najetí kurzorem, ty už bych luštila docela obtížně i já.

Viděla jsem už lepší i horší.
Sem se na to podival v Opere a bez skoumani zdrojaku se nedostanu na hlavni stranku;)))
http://www.ejay.wz.cz/index2.html

Uvodní stránku nejde v Opeře. Takže klienti maji smůlu.
Jinak "Zeptejte se" na co? Chyba v MySQL.

Tomík.
O ty chybe v Mysql vim, nemuzete mi s tim pomoci ?
Moc se mi stránky zamlouvají v Opeře. Jsou takové pěkně bravné 8-)
Po 5 sekundách jsem začal ale mít mžitky před očima a link na obsah stránek stále nikde.
Jelikož explorer téměř nepoužívám, nyní jsem udělal vyjímku.
A hle, ty stránky najednou mají vstupní bránu. Zajímavé.
Dál už tyto stránky hodnotit nebudu, protože víc mě již nezajímá - další nevalidní stránky určené jen pro IE - Fuj!
PS:nemam rád IE
No ten vstup je vopravdu šerednej... ale hlavně to nejde v Opeře!