Kurwa dostanu svý soubory z5?

fgdhdf
To by me fakt doprdele zajimalo!!!!!!!
smiř se stzím, že asi ne.
Kurwa!Vsechny moje nadherny skripty!Já nemám zálohu! :(Kurwa!Vsechny moje nadherny skripty!Já nemám zálohu! :(Kurwa!Vsechny moje nadherny skripty!Já nemám zálohu! :(Kurwa!Vsechny moje nadherny skripty!Já nemám zálohu! :(Kurwa!Vsechny moje nadherny skripty!Já nemám zálohu! :(Kurwa!Vsechny moje nadherny skripty!Já nemám zálohu! :(Kurwa!Vsechny moje nadherny skripty!Já nemám zálohu! :(
Ja tam mel ulozeny web z roku 1997 ktery nikde jinde nemam:-( Vim ze se mi mozna nevrati ale kvuli tomu nebudu nadavat.
takovych skriptu!Hodiny psani v unixu!Mých 12mb dat skriptu a vseho uz nikdy neuvidim?
no jasne male stranky ,ale ta má stránka mela nejakejch 120
jo ja mam radci vsechno v kompu i na cd
Kurwa ale já ne!Já chci zpátky své soubory!
Je to moc na me krutý!!!!!!!!
Já to chci zpátkyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hm... docela tě lituju, ale je to tvoje chyba, aspon se poučíš....
:(
Přesně tak ... zálohovat zálohovat zálohovat, počítače jsou stroje a stroje se mohou porouchat.
kurnik ja kdybich to mel zalohovat tak to zalohuju tri dny!!!!Mel jsem tam stvoky php skriptu!A kdo mi da mou mysql?Mel jse tu hodne stranek chaty atd........... :(
!!!!!
me by to taky zajimalo ja chci z5 vsechny soubory co tu byli a nezajima me co si vymyslej... pokud mi nepridou mejlem tak holt bude zalobicka..
Jasne at mi je posle na mail! MartinFohl@seznam.cz a hezky v zipu!Jinak na to nekdo poda trestni oznameni kdo na tom ma pr.
asi tak zda se mi to jako svoinarrna....a le at pocitaj stim ze jin na netu udelam pekne blbou reklamu..... a taky ci vsechnbo poslat mejlem pokud to nepride tak fakt proste neco zazijou...
Presne tak ivo!
..
:) doufam ze to nebude potreba...
ivo + fohl: nevim, co jste za bandu primitivu, nejenom, ze neumite ani cesky... ale podavat trestni oznameni na WZ??? chci videt pravnika, ktery by s vama do toho sel... ja ne...
Drzim palce at mi to vrátí!!!!
tak to je úlet ... podávat na ně trestní oznámení ... jo to bych ti doporučil ... vytrestal by ses podruhý!!