Prosím,ohodnoťte básničky

Prosím,ohodnoťte mi tyto básničky (skoro se nerýmují) :


Uvidím tě už jen pár měsíců,pak půjdeš na gymnázium.Pozor,ja jdu také ale moje duše se tam nedostane,pokud nas to nerozdělí tvá svatba nás rychle oddělí,až budeš vdaná a až se budeš vázat se svým manželem,prosím,pamatuj si ,že jsem tě měl rád ,uz ti to říci nebudu nikdy moc,tvuj manžel mně k tobě v životě nepustí,protože nechce dopustit nebezpečí své milé manželce,jsem nešika velký,dopustil bych nedopatření,mažná bych tě i přizabil a to totiž nechci,jinak máš právo odemně mne zabíti.Když jsem tě viděl poprvé,oslnilas mě a já miluji tě.

Milá hezká krásko,jediným cílem jsem pokládal tebe,ale mýlil jsem se.Jsem šeredný jak temná nebezpečná noc,tudíž si tě nezasloužím ,kdo by si mně všímal.Nyní se zamiluji do učení,pak vyrobím robota,který by si mně všímal,ale tebe nikdy nenahradí.Jsi prostě jedinečná;krásná,moudrá laskavá,mně si vymaž ze života,kazit život bych ti nechtěl,jdi za tvým vyvoleným,radost velkou mu uděláš,už výše jsem uváděl proč,nerad bych ti to opakoval.Kdybych ti to jen jednou,jedinkrát,zopakoval,stesk by se v srdci mém vzrodil i když si tě nezasloužím.Přeji ti vše hezkého do života a nikdy nelituj činu svého,to co uděláš je vždy správné nebo se obrať na tvé kamarády,v nejhorším se obrať na mně,moje rada ti asi moc neprospěje,moje IQ je velmi malé,tvoje je vždycky větší.


Podle skutečné události.Inspirováno mím životem,písničkamy : white flag a here with me od DIDO.Tak co říkáte?
;-)))

Sorry, ale ta první básnička mě fakt dostala!
Propříště - za čárkou se píše mezera, výrazně to pomáhá čitelnosti textu.
Ale ty výtvory, to je nářez! ;-)))
Tak nový pokus.Prosííííím,ohodnoťte moje básničky.
                Michael Le
dobry!
To je jen shoda jmen nebo jsem se trefil ?
pěkné :-)
Majkls > Jak je to ale myšleno?Jako to jméno Hana Marvanová?To je opravdu shoda jmen.V Praze je např. 5 lidí,kteří se tak jmenují.Jak to vím?Je to moje kamarádka,pro kterou byly ty básničky.
Hana Marvanová z Mostu, to asi nebude ta ... sakra uz si nevzpominam, jakou funkci (post) vlastne zastava(la)... :-(
Sojkovec> Hana Marvanová ,10 Let ,Litvínov -> Okres Most
tak to nebude pani predsedkyne, ze ne.. skoda