IE x Mozilla x Opera - jaký používáte prohlížeč?

Jaký používáte prohlížeč a jak jste s ním spokojení?
Já mám Mozillu a zatím docela OK, předtím ie a nedá se to srovnat, a to jsem se tomu bránil. :)
Máte nějaké málo známé tipy k Mozille? Nebo dalším prohlížečům?
Pavel
používam Mozillu a jsem sní spokojen.
Opera mě moc nebrala
No a IE ........... bych raději nerozváděl
IE nebo na jeho jádře postavený AvantBrowser, má oproti IE několik výhod, každou stránku neotvírá v novým okně, ale má ty stránky jako Opera, univtř, dají se blokovat pop-up, obrázky, flash atd, ale je to jednodušší než v IE, nebo aspoň přehlednější, podle mě.
Mno ja pouzival IE, pak chvilicku NN (na ...), pak asi tyden MyIE2 a skoncil sem u Opery, ktera je nej, nejlepsi podpora CSS, zadne JS strasaky a hlavne skvely klavesovy zkratky;)
Našel jsem zajímavou stránku srovnání prohlížečů
http://www.webtip.cz/art/wt_tech_html/wt_ultimatebrowser.html
Pro běžné surfování většinou IE6, protože nemám chuť potýkat se s nedostatky webů "optimalizovaných pro IE" v jiných prohlížečích.
Můj nejoblíbenější pomocník je Mozillí Firebird, s tím se radím při tvorbě stránek.
V ostatních prohlížečích si stránky akorát prohlédnu před vypuštěním.
Docela jsem spokojen,jako obyčejný uživatel s IE 6 SP1.
elinks forever
No.. me nejvic vyhovoval Galeon - od nescape zalozenej na mozille, ted jen IE a mozillu...
Jedině Opera! Rychlá, bezpečná a naprosto do detailů vychytaná. Nevíc má vestavěný emailový klient. Jednoduše to je BOMBA.
Jen mě štvou stránky dělané výhradně pro IE (to je pěkná sviňárna).
sXmax stejný názor

Tomík.
Já používám celkem 3 prohlížeče. Opera - sem na fórum. Rychlá a spolehlivá. Mozilla - Kvalitní zobrazení stránek, výborný e-mailový klient. Výše uvedené prohlížeče také používám tam, kde nelze použít IE z bezpečnostních důvodů. A jinak mám také IE 6, ale ten používám jen tam, kde mají na stránkách flash a chci ji vidět...
Já jsem si stáhnul na Operu všechny možný plug-iny a jde mi tam Flash, Shockwave, Quicktime, RealOne, WM, Java a jiný vymoženosti internetu. V silných rukou je Opera mocný nástroj. Amatérům ale pomůže jako sáňky v létě.
Mozillu jsem chvíli zkoušel, ale na sílu Opery nemá.
Flash, Shockwave, Quicktime, RealOne, WM, Java, stranky s temito "vymozenostmi internetu" me nestoji za pohled.
sXmax >> Tyhle "vymoženosti internetu" si ovšem můžeš nainstalovat do spousty prohlížečů, nejenom do Opery... :-)

Proti flashi/shockwave nic nemám, když se to nepoužívá jako náhrada HTML/CSS. Hříčky a filmečky mám celkem ráda a jsou i případy, kdy se to dá použít k něčemu rozumnému.
Freya -> S těma plug-inama jsem to myslel na majklse, kterej píše:

"A jinak mám také IE 6, ale ten používám jen tam, kde mají na stránkách flash a chci ji vidět..."

Takže se mu v Opeře nebo v Mozille asi nezobrazujou flashe aj. (je to lama)
Trochu mě sere, že Mozilla nezobrazuje Flash animace vložené pomocí tagu OBJECT (zvládá jenom EMBED, které už je out)
Podle mého je out, jen to co se už neužívá a dokud to funguje, proč to nepoužívat :)
EMBED už není povolen v nových specifikacích HTML a XHTML.

Je trochu s podivem, že prohlížeč podporující CSS podle specifikace ignoruje takovou věc, jako OBJECT (který má podle W3C v budoucnu dokonce nahradit tag IMG)
smaX :: ty flashe tam nemám naschvál.... Totiž pochopitelně je jak při instalaci opery, tak mozilly v nabídce, ale jelikož mě dožíraj reklamy, tak sem otamtuď ten falsh vyrazil...( tyto prohlížeče totiž používám nejčastěji). IE používám jednou za měsíc, takže mě to nepeče...
Ve Windows je Opera naprosto bezkonkurenci, pod Linuxem jeste nejsem rozhodnut, zkousim Konquerora a Lynx :-P
Nevíte někdo, jaký prohlížeč se hlásí (navig.userAgent) jako "Jyxobot/1"? Párkrát mi něco takového přišlo na stránky.
A je to prohlížeč, není to indexovací robot?
je to indexovaci bot jyxa