Jak nahrát film na disketu

Možná už to znáte ale .. :-)


Dobrý den,

Když chci zkopírovat film na disketu, tak když dám "vložit", tak se mi
objeví hláška, že na disku A:\ není dostatek místa. Musím tedy dát "vložit
zástupce" a potom už se film na disketu vejde. Problém nastane, pokud ho
chci spustit na jiném PC, objeví se mi "zástupce nebyl nalezen", přitom v
mém PC ten film z té diskety normálně spustím.: Čím to?

Miluše Peštuková


a odpoved:


Mila Milusko,


Do svojej kabelky tiez nenapchas krasny novy kozuch (kozich ), ale listok s
tym ze kozuch je v skrini sa ti do tej kabelky bez problemov zmesti...

Takze ked si doma a precitas si ten listok z kabelky ze kozuch je v skrini,
tak ho tam aj najdes...

Horsie je to ked si u kamaratky, z kabelky vytiahnes listok a precitas si
ze kozuch je v skrini, ver mi, tam asi ten kozuch nenajdes...



Este jedna napoveda: Kabelka=disketa, kozuch=film, listok=zastupca...



: a dodatocne prispevky:

: skrin=pocitac

: moli ve skříni = počítačový vir

: Soused ve skrini = Hacker

: manžel vracející se ze služební cesty a do skříně se dobývající = BSA
(Business Software Alliance)
Tak to znám. Nemáme náhodou společnýho odesilatele. Já to dostal z meilu.

Tomík
Já též
Viděla jsem to na jednom fóru (už nevím, na jakém) - možná, že to bylo první místo výskytu téhle pěkné srandy :-) Pokusím se po tom zapátrat...
Tady:
http://www.zive.cz/Forum/SubChild.asp?QST=125149&MAIN=70&PG=1

...jakého data jsou ty vaše maily?
Já to dostal před nedávnem.

Tomík.
Tak jsem zkousel nahrat Dve Veze v XviD/AC3 (rozdeleny na 3 casti) na disketu, a ono to rika, ze to nejde, co s tim?
Najít 3 diskety. Všechny 3 je zformátovat, a pak tyto 3 diskety vlož do mechaniky. V mechanice však musí být všechny ty 3 diskety, aby se ten film o 3. částech vlezl do těch 3 disket.

Tomík.
Dostat do mechaniky 3 diskety může být obtížné. Já znám jednodušší řešení: dej jednu disketu do floppy mechaniky a dvě do vypalovačky, tam je víc místa.
no a nebo si všechno obrekresli z monitoru na papir a pak si tím hýbej a budeš mít skoro stejný výsledek (záleží na tom jak kreslíš)

:-)))))
Děláte to moc složitě já vemu fixu napíšu monitor "film" a e na to 2 hodiny koukám :-)
Opravdu zbytečně složité. Na Dvě Věže stačí dvě diskety. Na každou nahraješ jednu věž...
Film na disketu ? To bych teda rád videl.

Tady je rozpocet:

1 sekunda = 24 snímků ve filmu
1 disketa = cca 24 snímků
průměrná délka filmu = 1.50 hodiny
1.50 hodiny = 5400 sekund
5400 sekund = 5400 disket
průměrná cena diskety = 7Kč
5400 disket = 37800 Kč

Sečteno a podtženo za ty prachy mas asi 20 originalek toho filmu !


A to se vyplatí !
mno ono to bylo celé myšleno jako vtip ;-)
: tyto 3 diskety vlož do mechaniky. V mechanice však musí být všechny ty 3 diskety ...

Pomoc:
Kernel panic: Too many floppies in one drive! Co s tim? :-D
;-))

A navíc LOTR:Two Towers trvá 3 hodiny, z čehož plyne, že jeho archivace na diskety by stála cca. 75600,- Kć ...

Ale byla by to frajeřina..;-)
Vladim: Speciální funkci "Number of diskettes in floppy drive" musíš v BIOSu nastavit na ">2" ;-))
Anebo v registru nastavit "IgnoreLargeCountOfDevicesInOneDrive" na 1, to by melo zapnout skrytou vestavenou podporu vice jak jedne diskety v mechanice... ale mozna bude potiz z optickou mysi (Jadro snimaci mysi zaregistrovalo prilis cernou barvu, obratte se prosim na vyrobce mysi a vyzadejte si podporu pro cerne podlozky)
no je fakt ze kdyby mel nekdo LOTR3 na disketach jeste k tomu v cene 75600,- tak si myslim ze by se mohl prihlasit do ginesovi knihy rekordu a jeste by na tom mohl neco utrzit a urcite by o nem psali vsechny noviny na svete :-))
To už by bylo praktičtější otevřít ten film v notepadu a přepsat ty klikyháky na tunu papíru.
Ale to je super nápad, proč vyhazovat miliardy a miliardy za drahé natáčení filmů když si ho můžu zadarmo napsat v notepadu :-)))
a zvladne to notepad vubec?... askbill@microsoft.com :-)